עקב תנאי מזג האוויר הסוער בוטל מירוץ הר לעמק

השלכות מזג האוויר על תנאי השטח במסלולי הריצה ובתחנות ההחלפה והמנוחה עלולות לסכן את משתתפי המירוץ
הנהלת מירוץ השליחים 'הר לעמק', הודיעה בזאת על ביטול המירוץ עקב מזג האוויר הסוער, הצפוי להימשך במהלך ימי המירוץ. ההנהלה הודיעה כי ההחלטה נתקבלה למען בטיחות הרצים וכלל משתתפיו. בעמותת 'הר לעמק' מציינים כי השלכות מזג האוויר על תנאי השטח במסלולי הריצה ובתחנות ההחלפה והמנוחה נרחבות ועלולות לסכן את כלל משתתפי המירוץ, ולכן נתקבלה ההחלטה.

המירוץ הוותיק, החוגג השנה עשור להיווסדו, אמור היה להתקיים בסוף השבוע הקרוב, בימים חמישי ושישי 26-27/4. המירוץ, בו משתתפים למעלה מ-6,000 רצים בכל שנה, הינו מרוץ שליחים קבוצתי, המשלב ריצה בשטחים פתוחים לאורך כ- 230 ק"מ, במהלך היום והלילה- מ'האריה השואג' בתל חי ועד תמרת שבעמק יזרעאל.

הר לעמק. צילום ארכיון: גלעד קוולרצ'יק

"במהלך הימים האחרונים עקבנו בדריכות אחרי עדכוני מזג האוויר הצפוי בסוף השבוע ואף עמדנו בקשר ישיר עם השירות המטאורולוגי" סיפרו בהנהלת עמותה, "לאחר ששקלנו את ההשלכות הצפויות על המירוץ ואת כל החלופות והפתרונות האפשריים ובהתייעצות עם גורמים מקצועיים, החלטנו בצער רב לבטל את המירוץ. בטיחות משתתפי המירוץ עומדת לנגד ענינו בכל היבט של המירוץ, ולאור זאת, ההחלטה על ביטולו מצערת, אך בלתי נמנעת בשלב זה. מקווים לראות את אלפי הרצים שנרשמו וחיכו מלאי ציפייה גם בשנה הבאה!"

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות