החלמה בעזרת טיפולי פלדנקרייז

טיפול פלדנקרייז בכללית רפואה משלימה אודיטוריום חיפה סייע בהחלמה משבר בכתף
 

מטופלת בת 70 אשר עברה שבר בכתף הגיעה לטיפול פלדנקרייז אישי במרפאת כללית רפואה משלימה אודיטוריום ובתום סדרה בת עשרה מפגשים בלבד אצל המטפל ומנחה סדנאות פלדנקרייז עמית ביטון, דיווחה כי הטיפול השכיח כמעט לחלוטין את הכאבים מהם סבלה כתוצאה מהתאחות השבר

עמית ביטון. צילום – תהילה פלגי

עשרה מפגשים בלבד הספיקו על מנת לרשום שיפור משמעותי במצבה של המטופלת שהגיעה למרפאת כללית רפואה משלימה אודיטוריום כשהיא סובלת מכאבים שנבעו מהתאחות שבר בכתף שמאל. מלבד הכאבים לאחר התאחות השבר, סבלה המטופלת גם מהגבלה בתנועה ופגיעה בתנועות החוליות העליונות של החזה בעקבות פלג גוף עליון כפוף.

 

במסגרת סדרת טיפולי הפלדנקרייז שהעביר מטפל ומנחה סדנאות פלדנקרייז עמית ביטון, נעשתה עבודה תחילה על שיפור התנועתיות לאורך עמוד השדרה ולאחר מכן על הכתף הבריאה שאפשרה לגוף התארגנות טובה יותר כמכלול. בסיומם של עשרה טיפולים דיווחה המטופלת על שיפור משמעותי וסיפרה כי "הטיפול השכיח כמעט לחלוטין את הבעיה ממנה סבלתי בכתף".

 

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה.  כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע"י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

 

מרפאת כללית רפואה משלימה באודיטוריום, שד' הנשיא 134 חיפה, טל. 04-6193333

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות