נבחרים ויציבים

קרית ביאליק נבחרה כרשות יציבה לשנת 2015. ביאליק זכתה בתואר לאחר שנמצא כי העירייה מתנהלת כשורה בכל הנוגע למכרזים, התנהלות כספית וכן שכר עובדי העירייה

דוקורסקי. "אני גאה שזכינו למקום של כבוד ברשימה מצומצמת"

דוקורסקי. "אני גאה שזכינו למקום של כבוד ברשימה מצומצמת"

קרית ביאליק נבחרה כרשות יציבה לשנת 2015. את ההודעה על בחירתה של עיריית קריית ביאליק כרשות יציבה קיבל ראש הרשות, אלי דוקורסקי, ממשרד הפנים.
קריית ביאליק עמדה בכל הקריטריונים העומדים לשיפוט, כגון: רשות נטולת מענק איזון ומאוזנת בשוטף, ניהול כספי תקין, שיעורי גירעון שוטף ומצטבר כולל תברי"ם העומד באחוזים הנמוכים המוסכמים, שיעורי גביית ארנונה גבוהים ותשלומי שכר מוניציפליים העומדים בדרישות השכר של משרד הפנים. בנוסף, נמצאה קריית ביאליק כרשות המקיימת את לשון החוק בנוגע לפרסום תקין של מכרזים, קבלת שירותים ורכישות. כמו כן, לא נמצאו ליקויים במערך השכר והעסקת עובדים. בתחום מתן תמיכות נמצאה קריית ביאליק כמעניקה תמיכות תוך הפעלת קריטריונים ברורים.
בחירתה של קריית ביאליק כרשות יציבה מקנה לה מקום של כבוד בין רשויות העומדות בקריטריונים ואף מעניק לה הקלות בהגשת דיווחים שוטפים ומתן אישורים מוקדמים מטעם משרד הפנים הנדרשים לחלק מפעילויות הרשות.
ראש העיר, אלי דוקורסקי, הביע סיפוק רב מהבחירה ואמר: "אני גאה כי קריית ביאליק זכתה למקום של כבוד ברשימה מצומצמת ויוקרתית של הרשויות שהוגדרו על ידי משרד הפנים כרשויות יציבות. אני מודה לצוות הניהולי של העירייה, על עבודתם המסורה ששיתוף פעולה ההדוק ביניהם הביא לתוצאות מרשימות אלו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק