הולכת רגל כבת 70 נפגעה מרכב בחיפה

"מכת תאונות הדרכים היא רעה חולה שזקוקה לטיפול מקיף וראוי". כוחות הצלה ומשטרה נקראו לפני זמן קצר לזירת תאונת דרכים ברחוב אינטרנשיונל בחיפה, לאחר שדווח על הולכת רגל שנפגעה מרכב
הבוקר (שני) בשעה 09:11 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל, על הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב אינטרנשיונל בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים כרמל בעיר, אשה כבת 70, במצב בינוני עם חבלת ראש. למקום האירוע הגיעו גם כונני רפואת החירום של איחוד הצלה כרמל ושוטרים מתחנת חיפה. בוחן תנועה ממחוז חוף עושה את דרכו לזירת האירוע בכדי לחקור את נסיבות התאונה.
רק לפני שעה דווח על תאונה נוספת בה נפצעה בתאונה בקריית ים צעירה אשר רכבה על אופניים חשמליים.

הולכת רגל כבת 70 פונתה במצב בינוני מזירת התאונה. צילום אילוסטרציה: טל שוסטק, תיעוד מבצעי מד"א

 

מעמותת אור ירוק נמסר הבוקר בתגובה כי "מכת תאונות הדרכים היא רעה חולה שזקוקה לטיפול מקיף וראוי. אנחנו עדים לכמות תאונות ונפגעים שעולה מיום ליום, בכל יום שומעים על נפגעים נוספים שנפגעו בדרכים אם כרוכבי אופניים, כהולכי רגל או כנוסעים ברכב. המצב הזה הוא לא מחויב המציאות וראשי הרשויות צריכים לשים את בטיחות התושבים שלהם בראש סדר העדיפויות, ולטפל בנושא בכל הכלים – הגברת האכיפה באופן דרמטי, הוספת ניידות לכבישים כך שכל משתמשי הדרך ידעו שאם יעשו עבירות הם גם יתפסו וייענשו. לא פחות חשוב מכך לדאוג לשיפור התשתיות במרחב העירוני וטיפול בכבישים האדומים והמסוכנים בהם נפגעים בני אדם רבים", כך נמסר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות