"'סופר פודס' זו קבוצת מוצרים קטנה בעלת סגולות"

"מה שאנו מכניסים לגופנו זה לא טרנד חולף, זה דרך חיים": בואו להכיר את החנות החדשה המושתתת על טהרת הטבע והבריאות
אמש השיק משרדה של אשת יחסי הציבור לימור כרסנטי את הסניף החדש של 'אניס': רשת חנויות טבע ובריאות בעופר גרנד קניון חיפה. בסיבוב קצר בחנות עטפה אותנו תחושה של בריאות וטבע: מוצרי מזון איכותיים, קוסמטיקה טבעית ותוספי מזון.

תחושה של בריאות וטבע. צילום: עצמי

תחושה של בריאות וטבע. צילום: עצמי

בהרצאה של הנטורופתית נטלי, השכלנו לשמוע על סופר פודס: "קבוצת מוצרים לא גדולה, אך בריאה מאוד. מזונות אשר מספיק לאכול מעט מהם בכדי לקבל את סגולותיהם". עם הסבר מעמיק על סגולותיו של כל מוצר טעמנו: גוג'י ברי, זרעי פשתן וצ'יה, שמן המפ, שמן קוקוס, גולדן ברי, ספירולינה ועוד מוצרים נהדרים, שיכולים לשפר את הבריאות בדרך טבעית.

הרצאה של הנטורופתית נטלי. צילום: עצמי

הרצאה של הנטורופתית נטלי. צילום: עצמי

נועם ברמן זכיין הסניף: "אנו חושבים שבריאות ומה שאנו מכניסים לגופנו זה לא טרנד חולף, זה דרך חיים. בהחלט צריך חנויות שנותנות מענה לאוכל בריא. זה מתחיל ממזון איכותי ועד תוספי תזונה וקוסמטיקה איכותית וטובה. בחנויות שלנו עובדים גם נטורופתים, שהם אנשי מקצוע, והלקוח יכול להגיע ולהתייעץ איתם".

גם קוסמטיקה יכולה להיות טבעית. צילום: עצמי

גם קוסמטיקה יכולה להיות טבעית. צילום: עצמי

ניר ברקן, מנכ"ל עופר גרנד קניון: "כשהלכתי וראיתי את הסניף השני שלהם, אמרתי לעצמי שזה בדיוק מה אני רוצה אצלי בקניון. אין ספק שהסניף הזה יתרום רבות לקניון ולהצלחה שלו. אני מאחל לכם המון בהצלחה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה