ללא התנגדויות וברוב קולות: אושר תקציב עיריית נשר לשנת 2018

בתחילת השבוע, לאחר מספר דחיות אושר תקציב עיריית נשר לשנת 2018. התקציב, אושר ברוב קולות ויעמוד על קצת מעל 190,413,370 מיליון שקלים


לאחר מספר דחיות של כארבעה חודשים, ובמקביל  להודעת ראש העיר המכהן, אבי בינמו, על פרישתו לאחר קדנציה אחת בלבד, אושר התקציב אותו אישרה מועצת העיר בישיבתה אתמול, והוא משקף השקעה בחינוך, הגדלת תקציב הקשישים והצהרה חד משמעית של העירייה כי תתנגד לתוכנית המחצבה.

הסעיפים המובילים בתקציב הם: מימון סייעת שניה בגני ילדים, מתן סיבסוד לבעלי מוגבלויות בחוגים, הגדלת סל התרבות לעולים, חיזוק והגדלת תקציב מועדון לקשיש, הגדלת השתתפות העירייה בסבסוד הקייטנות, מתן מלגות לחיילים תושבי העיר ושריון תקציב של 170,000 שקלים לייצוג משפטי של העירייה להתנגדות תוכנית כלל והמחצבה.

רועי לוי, המתמודד לראשות העיר נשר: "בשבועות האחרונים ניהלתי שיחות רבות עם ראש העיר וחבריי למועצה, כשבפי אמירה אחת נחרצת: חייבים לאשר תקציב לעירייה. התחמקנו ממשחקי אגו וגזירת קופונים, חתרנו להבנות, התפשרנו, הבאנו את כולם לשבת ביחד. אני סבור שכשראש העיר מודיע שהוא מחליט לא להתמודד, צריך לדעת לכבד את החלטתו ולתת לו את האפשרות לסיים את הקדנציה שלו בכבוד, על אף חילוקי הדעות".

רועי לוי. צילום יח"צ

"ניסיונות לאיים באי אישור התקציב נתקלו בחומה בצורה שהצבנו", אמר לוי, " ואני שמח שהצלחנו במשימה. מתוך אחריות, שליחות ורצון לשים את האינטרסים של התושבים במרכז, גיבשנו בימים האחרונים הסכמה רחבה יחד עם חברי מועצת העירייה מכלל סיעות המועצה, להצעת תקציב שתהיה מקובלת על כולם".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור מבצע חיסוני הילדים: האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי
Ads