רץ בשבילי הבריאות והפילוסופיה

ד"ר גיל טלמור, מומחה ברפואת משפחה ומנהל מרפאת כללית רש במרכז הכרמל, משלב רפואה עם ריצה ופילוסופיה
ד"ר גיל טלמור, מומחה ברפואת משפחה, שב לאחרונה לשורות כללית כמנהל המרפאה הגדולה רש במרכז הכרמל וכן כרופא במרפאה העצמאית החדשה של כללית בסביוני דניה. הוא בן 56, נשוי לד"ר אהובית טלמור שמתחילה בימים אלה לנהל את מינהלת קריות של כללית והם הורים לשלש בנות.

ד"ר טלמור הינו בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון, התמחה במחלקה לרפואת המשפחה במחוז חיפה. ניהל שתי  מרפאות בכללית ובשנת 2010 עבר לקופת חולים מכבי, שם עסק במספר תפקידי ניהול רפואי. לפני כשנה שב הביתה, לכללית, כמנהל מרפאת רש במרכז הכרמל. מדובר במרפאה מהגדולות בעיר, בה ניתן שירות לכ- 11,500 מטופלים המטופלים ישירות ברש או משמשת כמרפאת אם למטופלי הרופאים העצמאיים אשר מקבלים במרפאתם הפרטית את מטופלי כללית על רכס הכרמל, ורדיה וכבביר.

ד"ר גיל טלמור. צילום: דוד חורש, דוברות כללית

המרפאה הראשונית בניהולו של ד"ר טלמור, שהוכרזה בשנת 2016 כמרפאה מצטיינת במחוז, מאויישת על ידי רופאי משפחה מומחים ברפואה פנימית ומשפחה, 2 רופאי ילדים מומחים, 4 עובדת סוציאלית, 4 אחיות בניהולה של  סחר סלאמה מאחמיד, 6 רוקחים בניהולה של ליה שקד ו-5 מזכירות, בהובלתה של  מורן אשכנזי. כמו כן, פועלת במתחם המרפאה רפואה יועצת, בניהולה האדמינסטרטיבי של שלומית שרוני נוימרק, הכוללת גינקולוגים, רופאי עור, א.א. וגרון, עיניים, פסיכיאטר, יועץ סוכרת, קלינאי תקשורת ודיאטנית.

המרפאה מהווה גם מוקד לפעילות קידום בריאות ונערכות בה סדנאות הכנה ללידה, גמילה מעישון, הכנה לכיתה א', ימי בריאות וסוכרת. צוות המרפאה מעורב בפעילות לקידום בריאות הקהילה ומקפיד לצאת למרכזי יום לקשיש, לבתי ספר ומעונות לשם הדרכה בנושאי בריאות.

בנוסף על ניהול ומתן טיפול במרפאת רש, ד"ר טלמור משמש גם כרופא במרפאת כללית בסביוני דניה. על אף העומס הרב כרופא, הוא מקפיד לשלב גם טיפוח הגוף והנפש. בין תחביביו ניתן למנות ריצה, כולל השתתפות במרוצים כמו "הר לעמק", ובכך הוא ממחיש ללקוחותיו את חשיבות הפעילות הגופנית. בתחום הרוח, הוא מקפיד ללמוד באופן קבוע באוניברסיטה הפתוחה קורסים בתחומים שונים ובעיקר בתחום הפילוסופיה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות