הנוער של היום- הממציאים היצירתיים של המחר!

שמירה על הגרביים, קשת איכותית לשיער, גמילה מחיתולים, הצלת הילדים ברכב ועוד המצאות כאלה, פרי מוחם היצירתי של בני הנוער בצפון, תוכלו לראות בקניון עזריאלי קריית אתא בחמישי במאי. שווה!
לפגוש את הממציאים של המחר. קניון עזריאלי קריית אתא. אלבום פרטי

לפגוש את הממציאים של המחר. קניון עזריאלי קריית אתא. אלבום פרטי

יריד יזמים צעירים אזורי יתקיים ב5 במאי בהשתתפות שישה בתי ספר כאשר תלמידי אותם התיכונים יציגו מגוון מוצרים אשר תוכננו, פותחו ויוצרו על ידי 'מיני-חברות', כשכל בעלי התפקידים בהן הם בני נוער ישראליים. היריד מהווה את אירוע השיא כשזו השנה השנייה שהוא יתקיים בקניון עזריאלי קריית אתא. בין המוצרים שיוצגו לקהל הרחב ואף יועמדו למכירה ניתן למצוא חבק גרביים –מתקן להחזקת גרביים שניתן לשים במכונת הכביסה ומשמש גם לייבושם… מדבקות סיליקון לאסלה המסייעות לילדים לגמילה מחיתולים… לוחית הנצמדת לדלת הרכב במטרה להזכיר על קיומו של הילד במושב האחורי… קשת שיער רב שימושית… פתרון יצירתי  להשקיית צמחים ביתיים לאורך זמן, ועוד…. היריד יתקיים בקניון עזריאלי קריית אתא, אחד ממרכזי הקניות והבילוי הגדולים בצפון… "יזמים צעירים ישראל" מאוגד כחברה לתועלת הציבור (חל"צ), הפועלת ללא מטרות רווח ונהנה, מתמיכתו רבת השנים של בנק לאומי ומתמיכת לשכת המדען הראשי למשרד התמ"ת- באמצעות מינהלת החממות הטכנולוגיות.

מנכ"ל קניון קריית אתא, ירון ספיר, מברך על הפרויקט:  "אנו שמחים לארח את יריד היזמים הצעירים של מחוז הצפון, המתקיים זו הפעם השנייה בקריית אתא.אנו רואים את עצמנו כחלק מהקהילה וחשוב לנו לקחת חלק באירועים משמעותיים שקורים בסביבה. אנחנו נמשיך לשמש בית לפרויקטים בעלי מסרים חינוכיים מהמעלה הראשונה, ומזמינים את כולם ליהנות מיריד של בני נוער יצירתיים, שעמלו במהלך כל השנה על יצירת מיזמים נפלאים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות