מיהו החשוד שגנב משקפיים מאופטיקה שפי בצ'ק פוסט?

ביום שישי בצהריים נכנס החשוד בעזות מצח וגנב מהמקום מספר זוגות משקפיים. באופטיקה שפי פרסמו פוסט בפייסבוק ובו ביקשו סיוע בזיהוי ואיתור החשוד בגניבה. הבוקר קיבל יצחק שפי, בעל הרשת, את הסרטון ממצלמות האבטחה: "אני בדרכי להגיש תלונה במשטרה"
בעלי אופטיקה שפי, יצחק שפי, סיפר הבוקר (שלישי) ל"ניוז" כי הוא מרגיש פגוע מאוד על אף שלא נפגע פיזית באירוע בו נגנבו מסגרות משקפיים מהחנות בצ'ק פוסט ביום שישי האחרון.
"זה יותר פוגע מפגיעות פיזיות, החוצפה ועזות המצח שלבנאדם להיכנס ולגנוב ואפילו לא להסצפק בזוג אחד חלילה אלא לגנוב ארבע  זוגות ולצאת מהחנות.
בפוסט שפרסמה הרשת הידועה, המשרתת 70,000 לקוחות בשלושה סניפים מזה שני עשורים, ואשר זכה לאינספור שיתופים, נכתב:
"ביום שישי ה-27.4 בשעה 13:00 נכנס גבר לחנות שלנו בצ׳ק פוסט וגנב 4 זוגות משקפי שמש. הכל מתועד במצלמות אבטחה שקיימות בחנות, בהם ניתן לראות בבירור את פניו של אותו בן אדם", כך כתב הבעלים והוסיף: "ניתנת לאותו גבר הזדמנות לפני שפניו יופיעו בכל הרשתות החברתיות –  ואפילו בטלוויזיה בשעת מעשה – לבוא ביום ראשון בשעה 9 בבוקר ולהחזיר את הסחורה שגנב. נשמח לשיתופים".

החשוד במעשה אמנם לא הופיע, אולם שפי סיפר כי קיבל לידיו הבוקר את הסרטון המקורי שצולם בעת ביצוע העבירה, כפי שתועד במצלמות האבטחה של החנות, וכי הוא בדרכו כעת לתחנת המשטרה עם הסרטון, בכדי הגיש תלונה נגד החשוד, תושב הקריות כך לטענתו של שפי.

הפוסט שפרסם שפי בפייסבוק

"במשך 20 שנה זה לא קרה לנו", סיפר שפי הבוקר, "מאז שפתחנו מעולם לא היתה גניבה של יותר ממסגרת אחת, וגם זו הרי חוצפה ועבירה פלילית, אבל כאן היה לנו עסק עם גנב מקצועי. הצלחנו לאתר מיהו האדם והיום אני מתכוון להעביר את הצילומים למשטרה וגם את החשד שלנו מיהו האיש – תושב הקריות – עשינו עליו עבודת תחקיר ברשת האינטרנט, ומתברר שהוא חשוד בעוד מקרים של גניבות ובין היתר בגניבות של שעוני רולקס במרכז הארץ".

 

החשוד בצילומי האבטחה של החנות

"מצלמות האבטחה מתעדות את הגנב היטב ואני מקווה ומאמין שבמשטרה יסייעו לנו. באיזושהוא מקום אתה ממש מרגיש שפגעו בך, כי זה אדם מקצועי שעוקץ ונעלם, אין לו בושה מאף אחד, מעבודת המחקר בפייסבוק איתרנו מקרים נוספים שבהם הוא חשוד, ומסתבר לצערי שהאיש הזה שנפל עלינו, הוא סדרתי בתחום", אמר שפי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות