נתפס במצלמות נוהג נגד כיוון התנועה בחיפה (וידאו)

נהג אשר נסע בעיר התחתית בחיפה, תועד בעת ביצוע עבירה חמורה שרק במזל לא פגעה בנהגים אחרים או בהולכי רגל. צפו:
נהג מכונית פרטית תועד בחודש שעבר בסרטון של עמותת "אור ירוק" כשהוא מבצע עבירה קשה וחמורה בעיר התחתית בחיפה. מדובר בעבירה של נסיעה נגד כיוון התנועה תוך עקיפה מסוכנת שעלולה היתה לעלות בחייו של הנהג, או בחיי אחרים.
בסרטון מתועד הנהג כאשר הוא עוקף מונית הממתינה בכניסה לכיכר, הנהג מאבד את סבלנותו מאחר והמונית "מתמהמהת" ובוחר "לחתוך" אותה מהצד תוך שהוא נוסע טל תוך הכיכר, נגד כיוון התנועה, וכמעט מתנגש ברכב המגיע מולו על אותו הנתיב. העבירה תועדה בחודש מרץ 2018 אולם בעמותת "אור ירוק" סיפרו היום כי מדובר בעבירה חמורה אחת מיני רבות, המבוצעות על ידי נהגים רבים ברחבי הארץ מידי יום.

"חסרות בכבישי הארץ למעלה מ-200 ניידות משטרה ומרגישים את זה ממש בכל נסיעה" אומרים בעמותה, "אנחנו רואים את זה בכל יום ובכל מקום, נהגים שלוקחים את החוק לידיים, עוברים עבירות תנועה, נוהגים בפראות ומסכנים את החיים של כולנו על הכביש. חייבים להוסיף אכיפה שתהיה אינטנסיבית ובולטת בהקדם. עד שנהגים לא ידעו שיש ניידות בצדי הדרך, לא נוכל לצמצם את כמות העבירות ואיתן את כמות הנפגעים והתאונות. נהג שיידע שייתפס וייענש, יימנע מביצוע עבירות תנועה – וכך נוכל להציל חיים ולמנוע את הנפגע הבא".

צפו בסרטון:

צילום: אור ירוק

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות