מדוע הוזמנה ניידת משטרה למאפיית אריאל בקריית ביאליק ואיך זה קשור לל"ג בעומר?

מספר ילדים בני 12, תושבי קריית ביאליק, התקשרו ביום ראשון השבוע למוקד 100 של המשטרה והתלוננו כי עובדת במאפיית אריאל בעיר, מאיימת עליהם. מה טענו הילדים בתלונתם?
מספר ילדים בני 12, תושבי קריית ביאליק, התקשרו ביום ראשון השבוע למוקד 100 של המשטרה, והתלוננו כי עובדת במאפיית אריאל בעיר, מאיימת עליהם עם מטאטא.

למקום הגיעה ניידת ממשטרת זבולון וזמן קצר לאחר מכן גם פקח הרכוב על אופנוע, ממחלקת הפיקוח העירוני.

אמו של אחד הילדים סיפרה ל"ניוז":
"הילדים בכיתה ו' בסך הכל. הם הסתובבו כדי לאסוף קרשים וראו ליד מאפיית אריאל שהיתה ליד הפח ברחוב רפסודה מעץ. הילדים ניגשו לקחת אותה ואז הם טוענים שעובדת במאפיה ניגשה אליהם מהר, ואמרה להם "ילדים עופו מפה לפני שאני אביא לכם סטירה". הילדים אמרו לה שהם רוצים לקחת את הרפסודה ושהיא לא שייכת לה, כי היא נמצאת ברחוב ולא בשטח של המאפייה. הילדים טוענים שהיא לקחה את המטאטא שהיה לידה ואיימה עליהם איתו וקראה להם גנבים".

הילדים התלוננו שרק רצו לקחת את הרפסודה מעץ למדורת ל"ג בעומר וספגו איומים עם מטאטא. צילום: אילוסטרציה

האם הוסיפה וסיפרה: "הילדים התלוננו שהיא המשיכה לאיים עליהם עם מטאטא ולנסות להעיף אותם מהמקום כשהיא מנפנפת איתו כל הזמן לכיוון שלהם ומנסה להבריח אותם, והם החליטו שהם לא מסכימים לוותר, ולא מסכימים שיאיימו עליהם והתקשרו להזמין משטרה. הילדים אמרו שהם יודעים שלאיים זה לא חוקי ועוד עם מטאטא ואמרו לשוטרים שהם יכולים להסתכל במצלמות של המקום, בשביל לראות שהם לא משקרים, ושהיא באמת איימה עליהם עם מטאטא".

ניידת הגיעה למקום זמן קצר לאחר מכן, ושני השוטרים שוחחו עם הילדים ושמעו את תלונתם. בהמשך הגיע למקום גם אופנוען מהפיקוח העירוני.

בעל המאפייה בקריית ביאליק סיפר כי רק היום (שלישי) נכנס לתפקידו כבעליה החדשים של המאפייה בעיר. עם זאת סיפר כי שמע על המקרה ועל העובדה שלמקום הגיעה ניידת משטרה. "מעבר לזה אני לא יודע", אמר.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות