"הספורט הוא לאלפים ולא לאלופים"

כ-1,500 ספורטאיות וספורטאים, חברי ההסתדרות במרחב חיפה, השתתפו בתחרויות ובטורנירים בעשרה ענפי ספורט במשך ארבעת ימי המחוזיאדה ה- 29 שהתקיימה בסוף השבוע באילת
ארבעת ימי מחוזיאדה, כ-1,500 ספורטאיות וספורטאים, שהם גם חברי ההסתדרות במרחב חיפה. ארבעה ימים של תחרויות, טורנירים, ענפי ספורט שונים, ורוח ספורטיבית ומרוממת. משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה ויו"ר העמותה לספורט במקומות העבודה, אשר היה נרגש מאוד מהמעמד ומהפעילות העניפה אמר: "יש כיום כ- 1,500 ספורטאים וספורטאיות המשתתפים בצורה מאורגנת מטעם מקומות העבודה שלהם בתחרויות הספורט העממי של העמותה לספורט במקומות העבודה במרחב חיפה. השאיפה שלי ושל חברי הנהלת העמותה היא להכפיל את מספרם ולהגיע בשנה הבאה ל- 3,000 ספורטאים שישתתפו בליגות השונות וכמובן במחוזיאדה".

מזרחי בנאום הפתיחה. צילום: יחסי ציבור

מזרחי בנאום הפתיחה. צילום: יחסי ציבור

"אסור לנו לשכוח שהספורט הוא לאלפים ולא לאלופים. המטרה היא לתת למקומות העבודה יותר אפשרויות להוזיל את המחירים לקבוצות ולהוסיף יותר ענפי ספורט, כדי לתת רווחה שנותנת בריאות ותרבות לכל ועדי העובדים ולכל עובדי המרחב במקומות העבודה. הספורט מחבר בין אנשים ובין עובדים ונותן בריאות נפשית ופיזית".

כדורשת. צילום: יחסי ציבור

כדורשת. צילום: יחסי ציבור

"כיו"ר העמותה לספורט במקומות העבודה אני מסתכל בסיפוק רב על פעילות הספורט המגוונת והענפה המתקיימת במקומות העבודה במרחב חיפה. אני רואה חשיבות רבה בעידוד פעילות ספורט קבוצתית ותחרותית במקומות העבודה במרחב. פעילות הספורט הזאת מעודדת עובדות ועובדים להשתתף בהן, לשמור על כושר גופני, להיות פעילים במסגרת קבוצתית וזה גם מחזק את תחושת השייכות והנאמנות של העובדים למקום עבודתם".

כדורגל. תמונה: יחסי ציבור

כדורגל. תמונה: יחסי ציבור

"המחוזיאדה שלנו" אמר מזרחי בהתרגשות, "הפכה לשם דבר בקרב כלל העובדים במדינת ישראל, כל זאת בזכות העוסקים במלאכה המובילים פעילות מבורכת זאת, ובזכותכם, העובדות והעובדים המשתתפים בענפי הספורט הרבים במסגרת עמותת הספורט והליגה למקומות עבודה במרחב חיפה והצפון. אני מעוניין ורוצה לשלוח לתחרויות בחו"ל קבוצה מנצחת שתזכה במקום ראשון במחוזיאדה".

טניס. תמונה: יחסי ציבור

טניס. תמונה: יחסי ציבור

במחוזיאדה ה- 29 שהתקיימה במשך ארבעה ימים בסוף השבוע האחרון באילת התקיימו תחרויות וטורנירים בעשרה ענפי ספורט שונים: הענפים בהם התחרו הספורטאים הם קט-רגל, כדורסל, כדורשת נשים, כדורגל, טניס, טניס שולחן, שש-בש, חץ וקשת, אופניים ובאולינג.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם