קטטה המונית פרצה בבית החולים רמב"ם (וידאו)

קטטה המונית פרצה הערב בבית החולים רמב"ם. המשטרה עצרה מספר מבקרים בטיפול נמרץ, החשודים בתקיפת מאבטחי בית החולים לאחר שנתבקשו לסיים את הביקור. במקביל נעצר חשוד במחלקה האורתופדית לאחר ששלף סכין במהלך קטטה עם מבקר נוסף. צפו
לפני שעה קלה פרצה קטטה רבת משתתפים באחת המחלקות בבית החולים רמב"ם בחיפה. בקטטה ההמונית היו מעורבים בני משפחה של אחד המטופלים. שוטרים מתחנת חיפה הוזעקו לבית החולים. במהלך האירוע נפגעו באורח קל מספר מאבטחים של בית החולים. הרקע לקטטה הוא סירובם של בני משפחה לסיים את הביקור אצל קרובם המאושפז בבית החולים.

 

צילום: דוברות רמב"ם

מהמשטרה נמסר: "במוקד 100 התקבל לפני כשעה דיווח ממחלקת הביטחון של רמב"ם, בדבר קטטה באחת המחלקות בין מאבטחים למבקרים של אחד המאושפזים. מדיווח הראשוני עולה, כי על פי החשד המבקרים התבקשו לסיים את הביקור של קרוביהם המאושפזים במחלקת טיפול נמרץ ולעזוב, בשל מגבלת הזמן, אולם סירבו ותקפו את המאבטחים במקום. שוטרים שהגיעו למקום עצרו שישה חשודים תושבי כפר כנא, בחשד לתקיפה, והם הועברו לחקירה בתחנת חיפה. המשך מעצרם של החשודים ייבחן הערב ככל שיידרש מבחינה חקירתית".

מבית החולים רמב"ם נמסר: "בשעה 19:27 ביקש צוות מחלקת טיפול נמרץ ברמב"ם ממשפחה שביקרה אצל מטופל מאושפז במחלקה, להקפיד שלא יהיו יותר מ 2 מבקרים ליד המיטה. (הנחיה קבועה שידועה למשפחות כדי לשמור על בטיחות ובריאות המטופלים בטיפול נמרץ). המשפחה לא נענתה להנחיה ומאבטח הוזעק להוציא חלק מהמבקרים. בני משפחה תקפו את המאבטח שהזעיק עזרה ועשה שימוש בגז פלפל כדי להרחיק את התוקפים. מחוץ לטיפול נמרץ התפתחה קטטה – משטרה הוזעקה ולאחר דקות ארוכות השתלטו המאבטחים והשוטרים על האירוע. המשטרה עצרה מספר מעורבים , 6 מאבטחים נזקקו לטיפול בעקבות חבלות וצריבות גז פלפל בעיניים".

עוד נמסר מבית החולים כי "במקביל לאירוע זה, התפתחה במחלקת אורטופדיה קטטה בין שני מבקרים. בחור צעיר התלונן שגבר מבוגר יותר איים עליו בסכין. שוטרים ומאבטחים הוזעקו למקום ותפסו סכין גדולה אצל אחד מהחשודים באירוע".

בבית החולים רמב"ם ציינו הערב כי מראשית 2018 נרשמו ברמב"ם 44 אירועי אלימות. 29 מהם נגד צוות ו/או מאבטחים. שאר המקרים אירעו בין מטופלים ומבקרים.

צפו בסרטון מהאירוע ההמוני הערב

צילום: שיתוף החדשות החמות


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות