"חומרים מסרטנים חודרים אל גופם של כמיליון תושבים והורגים!"

תיעוד מטריד: להבת ענק בערה אתמול בשמי מפרץ חיפה ונראה כי התושבים כבר מיואשים: "אנחנו מדליקים מזגן באופן קבוע כדי שנוכל להגיד לעצמנו שהאוויר כביכול יותר נקי, משכנעים את עצמנו"
פעילת הסביבה ותושבת האיזור, אליס גולדמן, שיתפה אתמול (שלישי) בפייסבוק צילומים בהם ניתן לראות את להבת הענק בבז"ן אשר הופיעה שוב בשמי המפרץ כאילו ומדובר בשגרה.

"כך נראית שיגרה בשמי מפרץ חיפה", כתבה גולדמן: "ולמי שטרם חש על בשרו את הזוועה, מדובר בחומרים מסרטנים שמתפשטים ברחבי האוויר במפרץ חיפה וחודרים אל גופם של כמיליון תושבים, והורגים !!!". גולדמן ביקשה מהתושבים לשתף את הפוסט ברחבי הרשת והפוסט אכן זכה לשיתופים רבים.

הלהבה בוערת, אתמול בשמי המפרץ. צילום יוסי מרחב

אחד הגולשים כתב: "במדינה נורמלית האזרחים מתקוממים ויוצאים לרחובות באלפיהם !". ואילו גולשת אחרת כתבה בכעס: "עד מתי המדינה תשתוק כשאזרחיה מורעלים?". מלבד גודלה של הלהבה אשר עורר אתמול שוב דאגה, התלוננו התושבים גם על ריחות חריפים הנישאים באוויר כמעט דרך קבע:
"נמאס לנו שמסרטנים אותנו", אמרה שירלי מלר, תושבת האיזור: "אנחנו מדליקים מזגן באופן קבוע כדי שנוכל להגיד לעצמנו שהאוויר כביכול יותר נקי, משכנעים את עצמנו, אבל הכל שטויות, מסרטנים אותנו ואנחנו שותקים, כל עוד לא נצא לרחובות באלפים רבים כלום לא יוכל להשתנות".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות