שתי מעבדות סמים וטביעת אצבע אחת. "זה עבריין?"

איך שוחרר לביתו תושב חיפה, החשוד בהפעלת שתי מעבדות סמים ואף הודה בגידול שמונה קילוגרמים של מריחואנה בדירות ששכר בעיר?
לאחר שלוש הארכות מעצר, בחשד להפעלת שתי מעבדות לגידול סמים, טביעת אצבע באחת המעבדות, והודאה מלאה לאחר שנתפס באחת המעבדות שלו בחיפה – למרות כל אלו שוחרר השבוע תושב חיפה, למעצר בית תחת פיקוח של אשתו.

במהלך הדיון השבוע, בבקשה להאריך את מעצרו של החשוד פעם נוספת, סיפרה אשתו של החשוד כי השניים נשואים כבר 16 שנים, אולם לדבריה כלל לא חלמה כי בעלה שכר דירות בחיפה והפך אותן, כך על פי החשד וכפי שאף הודה, למעבדות סמים. לבני הזוג ילד אחד, בן 14. בדירות בהן גודלו הסמים נמצאו 8 קילוגרמים של סם מסוג מריחואנה.

הדירות הפכו למעבדת סמים. צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה

עו"ד תומר נוה המייצג את החשוד סיפר כי האשה עובדת עיריית חיפה. ואילו הבעל עובד בתחום השיפוצים מזה 16 שנה ואין לו כל רישום פלילי ועברו נקי. גם האשה כך סיפר הסניגור אינה מעורבת בשום דרך בפלילים, ואף לא ידעה כי בעלה משתמש בסמים ובטח ובטח כי הוא מפעיל מעבדות בהן הוא מגדל קילוגרמים של סמים.
החשוד, כך אמר עו"ד נוה במהלך דיון, אף הודה מיד בעבירות נגדו ולקח על עצמו אחריות. "זה עבריין?", שאל הסניגור בבית משפט השלום בעיר.

"זה עבריין?", שאל עו"ד נוה וביקש מבית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית. בצילום: עו"ד נוה

השופט אחסאן כנעאן נעתר לבקשתו של עו"ד נוה, והורה על שיחרורו של החשוד למעצר בית, וזאת למרות שלשכת התביעות המחוזית הגישה הצהרת תובע לבית המשפט ובה הודיעה כי בכוונתה להגיש נגדו כתב אישום, ועל אף שביקשה לעצור את החשוד עד תום ההליכים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות