איך הפכו מסיבות הגיבוש בעבודה למסיבות סמים וחילופי זוגות?

האם הנהלת בנק גדול בישראל תיאלץ להתערב במחלוקת בין בני זוג מהצפון המנהלים מאבק גירושין?
האם הנהלת בנק גדול בישראל תיאלץ בקרוב להתערב במחלוקת בין בני זוג מהצפון המנהלים מאבק גירושין? האישה טוענת כי במסגרת מסיבות גיבוש של הסניף בו עובד בעלה היו אירועים של נטילת סמים וחילופי זוגות. "ההתנהלות הפרועה הזו מאפיינת את הסניף", טוענת האישה.

בני הזוג נשואים למעלה מעשור ולהם שני ילדים. שניהם עובדי אותו בנק, אבל בסניפים שונים. חיי בני הזוג עלו על שרטון לאחר שלאישה הגיע מידע במהלך אירוע חברתי גדול שערך הבנק למאות מעובדיו, על ההתנהלות בסניף בו עובד בעלה.

באמצעות עורכת הדין שרין סולן, טוענת האישה בכתב התביעה כי בעלה הוא חלק מהחגיגות הזולות הללו. "אני יודעת בוודאות ויש לי עדויות שבעלי חגג בערבי גיבוש בנטילת סמים וחילופי זוגות. לרוע מזלו לא היה מה להחליף אז הוא הצטרף כטרמפיסט לחגיגות".

לאשה הגיע מידע במהלך אירוע חברתי גדול שערך הבנק, על ההתנהלות בסניף בו עובד בעלה. צילום: אילוסטרציה

עו"ד סולן מבקשת מבית הדין שיורה לבנק להעביר אליו את צילומי האבטחה מאחר ולדבריה בצילומים אלה ניתן יהיה לראות דברים שיאמתו את הגרסה שבידה ואשר נמסרה לה על ידי כמה עובדים בבנק, שעבדו בעבר בסניף בו עובד בעלה, ו"מכירים את הסגנון בו הסניף מתנהל", כך לדבריה.

 

מבקשת מבית הדין שיורה לבנק להעביר אליו את צילומי האבטחה. עו"ד סולן. צילום יח"צ

נציגי הבנק בתגובה טענו כי לא יוכלו להעביר צילומים כלשהם מתוקף חוק הגנת הפרטיות על הלקוחות. עו"ד סולן הבהירה כי במקרה ולא תקבל מענה לדרישותיה, היא תפנה למשטרה כדי שזו תפתח בחקירה פלילית בכל הנוגע לשימוש בסמים. במקביל, מתכוונת האישה לפנות להנהלת הבנק כדי שזו תבדוק את התנהלות הסניף.

 

איך הפכו מסיבות הגיבוש שערך הבנק למסיבות סקס וסמים? צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה

הבעל טוען להגנתו כי אשתו איבדה את קור רוחה והיא למעשה אחוזת טירוף בגלל העובדה ש"קודמתי לאחרונה בעוד היא נותרה מאחור כפקידה זוטרה, באותו תפקיד כבר שנים".

בית הדין יצטרך כעת לפסוק בשני הנושאים: האחד לגבי הבקשה לקבל צילומי האבטחה של הבנק, ובמקביל האם יש ממש בטענות האישה. עו"ד סולן הבטיחה "האישה תפתיע בדיון הקרוב. אני מזכירה לכולם שהווטסאפ סופג הכל".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות