קטטה חמורה בסוף השבוע בקריות: "אחד דקור, אחד עם שן שבורה, אחד עם בקבוק בצלעות"

קטטה חמורה אירעה בסוף השבוע בין תלמידי תיכון לבין חיילים מהקריות אשר יצאו לבילוי יום שישי. "הם אושפזו בבית חולים. אנשים צריכים להיות מודעים לאלימות הקשה הזו"
קטטה אלימה וחמורה פרצה בסוף השבוע בין שמיניסטים מהקריות, לבין חיילים שיצאו לחופשת סוף השבוע, באיזור הטיילת על גדות הפוארה בקריית ביאליק. הקטטה אירעה במהלך הלילה שבין שישי לשבת ובמהלכה נפצעו לפחות שלושה בני אדם, חיילים כבני 18 ו-19 בשירות סדיר, תושבי הקריות.
אחד העדים לאירוע, סיפר כי החיילים אושפזו לאחר שהקטטה גלשה לאלימות חמורה, שכללה בין היתר גם דקירות ושימוש בבקבוקים ככלי נשק לפציעה.

הקטטה גלשה במהירות לאלימות חמורה. צילום: אילוסטרציה

"החיילים הגיעו למקום, יש שם ספסלים ופינות ישיבה", סיפר אחד העדים לאירוע: "בשלב מסויים התיכוניסטים שזיהיתי מהשכבה בבית ספר, שלומדים בכיתה י'ב, התחילו עם החיילים והתנהגו ממש בפראות ובאלימות קשה, אחד החיילים נדקר, אחד קיבל מכות קשות והשאירו אותו עם שן שבורה ואחד קיבל בקבוק בצלעות. זה מקרה קשה. החיילים אושפזו בבית חולים. זו לא הפעם הראשונה שבה יש קטטות שאנשים לא יודעים עליהן. חשוב לי לספר כי אנשים צריכים להיות מודעים לאלימות הקשה הזו שיש באיזור שלנו בעיקר בסופי שבוע ולדעת לשמור על עצמם ולהתרחק מאלימות כמה שרק אפשר".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות