מכר סמים לסוכן סמוי שהפליל עשרות עבריינים בחיפה ובקריות, ושוחרר לדירה שכורה

בית משפט השלום בקריות שחרר נאשם מרכזי מפרשת הסוכן הסמוי, אשר הופלל לאחרונה ביחד עם עשרות עבריינים שנעצרו בחיפה ובקריות. הנאשם, תושב קריית ים, מכר סמים במעל 100 אלף שקלים
עבר פלילי מכביד מגיל צעיר למדי, תסקיר שירות מבחן שאינו חיובי, ומכירת סמים במעל 100 אלף שקלים לסוכן סמוי אשר הפליל אותו ועוד עשרות עבריינים המומים באיזור – למרות כל אלה שוחרר תושב הקריות – אשר אף נחשב על ידי הפרקליטות לנאשם המרכזי והחמור מבין כולם בפרשייה.

הצעיר (27) תושב קריית ים, נאשם מרכזי בפרשת הסוכן הסמוי שנחשפה בעת האחרונה, ואשר במהלכה נעצרו עשרות עבריינים מחיפה והקריות לאחר שהופללו על ידי הסוכן, מיוצג על ידי עו"ד תומר נוה.
נגד הנאשם הוגש כתב אישום לפיו מכר ביחד עם חברו בשתי עסקאות שונות, קילוגרם של חשיש לסוכן המשטרתי הסמוי. בסך הכל מכר הנאשם לסוכן 2 קילוגרם של חשיש, תמורתם קיבל הנאשם 23,000 שקלים בכל פעם. בעסקה נוספת מכר לסוכן ביחד עם חבר אחר, כמעט קילו של קנאביס, בסך של עוד 53,000 שקלים. שווי העסקאות הכולל אותן ביצע הנאשם ביחד עם חבריו, נאמדות במעל 100 אלף שקלים.

שלוש עסקאות בשווי כולל של מעל 100 אלף שקלים. שוחרר ממעצר. צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה

במהלך הדיון בבית משפט השלום בקריות, צויין עברו המכביד של הנאשם אשר הסתבך בפלילים כבר בגיל צעיר. עם זאת ועל אף המסוכנות הגבוהה של הנאשם, נעתרה השופטת לבקשת הסניגור עו"ד תומר נוה, אשר הציע כי מרשו ישהה במעצר בית תחת פיקוח ואיזוק אלקטרוני, בדירה שכורה שנשכרה במיוחד עבורו בעכו.

 

הנאשם ישהה תחת מפקחים ואיזוק אלקטרוני בדירה שכורה. עו"ד נוה. צילום: עצמי

מלבד איזוק אלקטרוני ופיקוח על כל פעולותיו של הנאשם, קבעה השופטת גם סכום ערבויות גבוה אשר יבטיח את תנאי השחרור, ואיסור ליצירת קשר עם כל גורם המעורב בדרך כלשהיא בפרשיית הענק.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות