'כרמלה': ארץ ישראל היפה והשורשית

בימים אלו מושק מקום חדש לאירועים באווירת ארץ ישראל היפה של פעם: "כרמלה", בחורשת האקליפטוס של קיבוץ יגור
אולם האירועים 'כרמלה', נבנה מגעגוע לטעמה המקסים של ארץ ישראל הכפרית והשורשית. בלי הרבה פוזה, אבל עם הרבה טעם טוב ואיכות אותנטית מרגשת. הפרטים הגדולים והקטנים, השזורים זה בזה, רוקמים סיפור חדש אך מוכר ומחבק, סיפור של פעם. הבית והגינה, יוצרים חלל אינטימי מיוחד ונוטף אופי לאירוח אירועים פרטיים ועסקיים שנועדו להשאיר חותמת.

המבנה והגן, מוקפים עצים וותיקים, חודשו ועוצבו ממש בימים אלה, והם מצוידים במערכות תאורה, הקרנה וסאונד מהשורה הראשונה, בריהוט חדש וסטייל נוסטלגי. העיצוב נשען על פריטי וינטג' מקוריים ועבודות אמנות, נגרות וברזל ייחודיות.

כרמלה- גן אירועים בקיבוץ יגור צילום יחצ

האמן הישראלי המוכר והמוערך, גיל גורן, נבחר להציג במקום יצירות בלעדיות באווירת 'כרמלה': יצירת במעין מראה "טלאים" המשלב תמונות מימי הקיבוץ הראשונים, חסמב"ה ועוד.

המטבח של 'כרמלה' נושא דגל של אהבה לחקלאי המקום, לאדמת העמק ולישובים הכפריים של הארץ. האוכל כפרי ועשיר מוכן ביד מקצועית ובטוחה ממיטב התוצרת שמציעה אדמת העמק.

כרמלה- גן אירועים בקיבוץ יגור צילום יחצ

המקום בבעלות היזמים שלומי פורמן ויואב כהן, מבעלי סניפי רשת הBLACK בחיפה והצפון. לשניים יש ניסיון רב בקולינריה, אירוח, ניהול אירועים, ושרות ברמה הגבוה ביותר.

השף רותם גרין, הוא השף הנבחר להוביל את 'כרמלה'. גרין מביא עימו ניסיון ואיכות קולינארית אותם רכש במהלך השנים בעבודה עם ארז קומורובסקי, רן שמואלי (קלארו למטה), ובמסעדות הטובות ביותר בתל אביב, ביניהן השילה וטאיזו. לדבריו: "המטבח של 'כרמלה' נושא את הדגל של אהבה לחקלאי המקום, לאדמת העמק וליישובים הכפריים בארץ ישראל. האוכל הכפרי והעשיר נעשה ביד מקצועית ובטוחה ממיטב התוצרת שמציעה אדמת הארץ, והכי חשוב- עם המון אהבה."

https://www.facebook.com/carmelayagur/

כרמלה- גן אירועים בקיבוץ יגור צילום יחצ

 

כרמלה- גן אירועים בקיבוץ יגור צילום יחצ


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה