איפה מבלה לירון אופיר בחיפה, ואיזה מאכל הוא הכי אוהב?

בת הזוג של לירון אופיר, המתמודד הטרי בבית האח הגדול, מספרת פרטים חשובים על המתמודד שכנראה הולך לכבוש לנו את המסך
לירון אופיר, בן ה-25 מחיפה, נכנס השבוע לבית האח הגדול. כיאה לנו אנחנו חייבים לדעת הכל, ובמיוחד איפה הבחור אוהב לבלות ומה הוא הכי אוהב לאכול. מיכל ויצמן, האם המאושרת של בת הזוג העוד יותר מאושרת, נענתה לבקשתנו וסיפרה לנו קצת סודות מהסלון המשפחתי.

"בת-אל מתגוררת אצלי בקרית מוצקין. לירון הוא חיפאי, וגדל בחיפה", סיפרה ויצמן האם: "הוא עובד כבר שנתיים בעיריית חיפה. הוא בחור באמת מדהים. אי אפשר שלא לאהוב אותו, הוא מצחיק, חמוד וחברותי. לילה אחד הם לא ישנו בנפרד מאז שהם הכירו (מחייכת). הם מאוד אוהבים לצאת לבלות במועדון הלובי, ב'מומו בר בקריות', אוהבים לאכול בבלאק ובששון".

הזוג היפה. תמונה: אלבום פרטי

הזוג היפה. תמונה: אלבום פרטי

"בפעם הראשונה שהוא הגיע אלינו הביתה הוא ממש כבש אותנו. הוא ממש אוהב את הקוסקוס שלי, וכבר אחרי שבועיים הוא בא וביקש ממני להכין לו. הוא חבר ממש טוב של אח של בת-אל, הם כל היום יוצאים, אוכלים ומתפנקים. הוא הביא לי מתנה ממש יפה לחג. יש לו לב ענק, והוא יודע לתת. הלוואי שזה יצליח".

המשפחה מאושרת. תמונה: אלבום פרטי

המשפחה מאושרת. תמונה: אלבום פרטי

גם בת-אל, החברה המאושרת סיפרה לנו: "הוא מביא לנו כבוד. אני סומכת עליו שיעשה את העונה כייפית. אני בטוחה שהוא ימגנט אליו אנשים וכולם ירצו להיות בחברתו".

הבת, האם, ובן הזוג. תמונה: אלבום פרטי

הבת, האם, ובן הזוג. תמונה: אלבום פרטי

חששת מהכניסה?
"לא חששתי בכלל. אני סומכת עליו בעיניים עצומות, ואם יש לו את האופציה אז למה לא? בסופו של דבר הוא חוזר אליי".

תתגעגעי?
"אני ממש אתגעגע, אני אמות מגעגועים. אני הולכת לישון מתחת לבית האח הגדול. דיברתי כבר עם ההפקה הם סידרו לי חדר בחוץ"(צוחקת).

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם