"דירות בוטיק לאכלוס מהיר"

החברת סלע בינוי והילת הצפון, תערוך כנס ראשון מסוגו בחיפה, לזכאי משרד השיכון, שזכו בהגרלה של "דירות בוטיק לאכלוס מהיר", בפרויקט "הכרמל הירוק", בחיפה. הכנס יערך בשבוע הבא, במלון גארדן בחיפה.

 

כזכור, במסגרת קול קורא של שר האוצר משה כחלון יצאו בתחילת חודש מרץ  להגרלות כ-  630 יחידות דיור מהשוק החופשי להגרלות לזכאי משרד השיכון והבינוי. במסגרת הקול קורא תעניק המדינה מענק כספי לחברות הבניה על מנת להוריד את מחיר הדירה הסופי לזכאי משרד השיכון והבינוי. המשמעות היא כי זכאים אשר עד היום יכלו לזכות להנחה ברכישת דירה ראשונה רק במסגרת הפרויקטים של המחיר למשתכן יוכלו מהיום לקבל גם מענק בפרויקטים רגילים ששווקו עד כה לשוק החופשי בלבד.

הכנס מיועד לתת לזוכים את כל המידע הנחוץ לצורך המשך התהליך ובחירת הדירה.

בכנס יוצג הפרויקט תכנית קול קורא ותמהיל הדירות ומחירן. כמו כן, יוצג הסבר על התהליך מטעם פורום משפטי של משרד עו"ד שושני לב קורן, הסבר על תהליך המימון והאפשרויות הפיננסיות והליווי של חברת סלע בינוי לפרויקט.

פרויקט ה"כרמל הירוק", מוקם כעת, לאחר שנים רבות בהן לא היו פרויקטים חדשים באזור, בשכונת אחוזה היוקרתית, פרויקט מגורים חדשני על קרקע פרטית ביזמות חברות סלע בינוי והילת הצפון.

פרויקט הכרמל הירוק הדמיה: סלע בינוי

בפרויקט דירות 5 ו-6 חדרים מרווחות, דירות גן ודירות פנטהאוז-דופלקס בשני בנייני בוטיק בני 10 קומות. כל הדירות נהנות מנוף ירוק מהפנט של העמק הפרוס מבעד לחלונות ואיכות חיים נחשקת עם אינטימיות מרבית עם שתי דירות בלבד בקומה, חניה פרטית, רמת גימור גבוהה ותכנון אדריכלי ייחודי. צפי אכלוס בעוד פחות משנה.

בפרויקט נותרו דירות 5 חדרים להוסיף בפירוט הדירות, דירת 5 חד 123 מר+ 13 מרפסת, דירת גן 123מ"ר בית+ 150 גינה, מיני פנטהאוז 127 מ"ר בית 38 מרפסת,  3 כיווני אוויר ופנטהאוז דופלקס 151 מ"ר בית+ 21 מ"ר מרפסת (סלון מטבח חלל כפול, תקרה גבוהה), שימכרו לזכאים במחיר של החל מ- 1,950,000 ₪ לזכאים לדירת 5 חדרים ועד מחיר של 2,380,000 לפנטהאוז היוקרתי.

מדובר על הטבה של בין 200,000 ₪- 500,000 ₪, לזכאי משרד השיכון.

לדברי מורן בן שלוש, מנהל שיווק ומכירות בסלע בינוי: " . הקול קורא מאפשר בפעם הראשונה לזכאי משרד השיכון להשתלב בפרויקט יוקרה קיים, הנמצא בביצוע ומאפשר אכלוס תוך שנה. הוא מהווה מתנה נהדרת לכל רוכש החולם על דיור איכותי במחיר בר השגה. הפרויקט ברח' נעמת בחיפה, הינו פרויקט בוטיקי יוקרתי שיאפשר לזכאים לגור בדירות בוטיק מעוצבות במחירים אטרקטיביים".

אודות סלע בינוי:

חברת סלע בינוי והשקעות בע"מ, אשר נוסדה בשנת 2002 מהווה את הזרוע הנדל"נית של קבוצת אמנון מסילות. הצלחת החברה אשר עיקר פעילותה בצפון הארץ נזקפת לזכות סטנדרטים גבוהים בבנייה למגורים ומסחר, באמצעות צוות מקצועי של אדריכלים, מהנדסים, מנהלי פרויקטים ולצד אנשי שיווק ומכירות ומחלקת שרות לקוחות העונים על כל דרישות הלקוחות מרגע רכישת הדירה ועד לרגע מסירת החזקה בה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים