הגדיל ראש בהולנד

ד"ר עדנאן זינה, מנהל המחלקה האנדוקרינולוגית של כללית בקריית הבריאות זבולון, שב מהשתלמות מקיפה בנושא גידולי יותרת המוח במרכז רפואי מוביל בהולנד
ד"ר זינה עדנאן, מנהל המחלקה לאנדוקרינולוגיה ומטבוליזם בקריית בריאות זבולון של כללית, חזר מהשתלמות שעבר במרכז הרפואי ארסמוס שברוטרדם- הולנד.

במהלך תקופת ההשתלמות, שארכה כחודש ימים, רכש ד"ר זינה ניסיון וידע עדכני בתחום גידולי יותרת המוח (היפופיזה) ובפרט גידולים מפרישי הורמון גדילה – אקרומולוגיה.


בתמונה: ד"ר עדנאן עם פרופ' A J Van der Lely – מנהל המערך האנדוקריני במרכז ארסמוס וחוקר ראשי בעל  שם עולמי. צילום דוברות כללית

המומחה מזבולון מציין כי הייתה זו בעבורו הזדמנות להיחשף למספר גדול של מטופלים עם אקרומגליה, שהינה מחלה יחסית נדירה וגידולים אחרים, כמו גם להעשיר ידע וללמוד מניסיונם הרב של אנדוקרינולוגים ונוירוכירורגים בעלי שם עולמי. הוא התרשם מאד גם משיתוף הפעולה המופתי בין הצוותים בישיבות משותפות עם נוירוכירורגים וחוקרים במצבים נדרשה קבלת החלטות במקרים יוצאי דופן לטובת החולה.

ד"ר זינה יעביר את הידע והנסיון הרב שצבר לאנשי צוות המחלקה בזבולון. מטופלי כללית בזבולון הסובלים מתופעות אלו ייהנו מטיפול רפואי משודרג תודות לידע נוסף זה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות