צעירה פיתתה גבר להגיע למקום מפגש שם הותקף באכזריות עד שאושפז

הצעירה שינתה באמצעות תוכנה את מספר הטלפון שלה למספר פיקטיבי, בכדי שהקורבן לא יזהה אותה. המשטרה שחזרה את התוכנה שמחקה הצעירה ואת שיחות הטלפון והודעות הווטס אפ
משטרת מחוז צפון עצרה השבוע צעירה בת 21' שפיתתה גבר להגיע למקום מפגש שם הותקף באכזריות על ידי מספר גברים, עד אשר נזקק לטיפול רפואי בבית החולים.

מפרטי החקירה עולה כי בתאריך 24.4.18 התקבלה במשטרת ישראל הודעה על צעיר בשנות העשרים שנמצא דקור ביער הזורע ומפונה לבית החולים. שוטרי מחוז צפון הוזנקו לזירה, אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

מפרטי החקירה עולה כי הקורבן קבע להיפגש עם צעירה שיצרה איתו קשר באמצעות הפיסבוק והווטסאפ, ולאחר מספר שיחות הם קבעו להיפגש בחורשת הזורע כאשר הצעירה מכווינה אותו להגיע לנקודת מפגש עימה, ליד פארק מנשה.

הצעיר הגיע למקום יחד עם חברו ושם התנפלו עליו צעירים, חסמו את דרכם יידו לעבר רכבם אבנים ובהמשך תקפו את הצעיר באכזריות באמצעות מקלות מעץ, כלי מתכת ואף דקרו אותו באמצעות סכין יפנית, כאשר התוקפים הודפים את חברו של הקורבן שהיה עמו, ולא פגעו בו.

בתחילת החקירה הקורבן מסר לחוקרים את מספר הטלפון של אותה צעירה, אך לאחר חקירה מהירה הוברר כי מדובר במספר טלפון פיקטיבי. החוקרים הפעילו אמצעים טכנולוגים שונים ולבסוף אותר מספר הטלפון של הצעירה והיא נעצרה.

ביער הותקף הקורבן על ידי מספר גברים במקלות, כלי מתכת וסכין יפנית.  צילום: אייל ברטוב קק"ל

מהחקירה עלה כי הנאשמת קבעה עם שני חשודים נוספים, לפתות את הקורבן ולהביאו לנקודת מפגש, בכדי שהם יתקפו אותו במסגרת סכסוך. הנאשמת שינתה את מספר הטלפון שלה למספר פיקטיבי באמצעות תוכנה, בכדי שהקורבן לא יזהה את מספר הטלפון שלה.

הנאשמת שוחחה עם הקורבן מספר פעמים במטרה לפתותו ולהגיע לנקודת המפגש ולאחר שהסכים הנאשמת מחקה את התכתובות ביניהם ואף מחקה את התוכנה שבאמצעותה שינתה את מספר הטלפון שלה.

מניתוח השיחות שנמחקו, נמצאו שיחות בין הנאשמת לאחד התוקפים: "ספר לי איך הרבצתם לו" והתוקף משיב לה : "שקט שקט, לא כאן". הנאשמת הוסיפה וכתבה: "כי חסמתי אותו ומחקתי את התוכנה", והתוקף השיב לה: "אנחנו לא יודעים דבר, נכון" והנאשמת השיבה לו: "נכון". בהמשך שוב כתבה הנאשמת לאחד התוקפים : "טוב ספר לי… ".

בסיום החקירה גובשה תשתית ראיתית כנגד הנאשמת בגין קשירת קשר לביצוע פשע, פציעה בנסיבות מחמירות ושיבוש הליכים ויחידת התביעות מחוז צפון הגישה נגדה כתב אישום ובקשה למעצרה עד תום ההליכים. במקביל הוגשה השבוע הצהרת תובע כנגד ארבעה תוקפים שתקפו את הקורבן וקשרו קשר עם הנאשמת, והבוקר יוגש גם נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות