מעודדים את הצפון

הנהלת המחוז של מכבי בצפון יצאה אתמול (רביעי) לגבול רמת הגולן כדי לחזק את התושבים ואת העובדים
ביוזמה של הנהלת מחוז הצפון של מכבי, יצאו אתמול (רביעי) מהמנהלת בחיפה בשעות הבוקר המוקדמות, ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז צפון של מכבי וד״ר אייל פורמן, סגן הרופא המחוזי, אל עבר הגבול ברמת הגולן על מנת לחזק את ידיהם של תושבי ועובדי הקופה ולהביע את תמיכתם.

על אף הימים הלא קלים שעוברים התושבים בצפון הרחוק, הביקור חיזק מאוד את מצב הרוח והמורל. למרות המצב הטעון בגזרה, צוותי הרפואה של מכבי בצפון, פועלים כרגיל בשטח ושדרו עסקים כרגיל.

כחלק מביקורם הם עברו ממרפאה למרפאה החל מקצרין אצל ד״ר תמרה קוניקוב, בבוקעתא במרפאה של ד״ר תאיר אלקיש, במרפאה במג׳דל שמס של ד״ר וואסף חאטר ובמרפאה של ד״ר כמאל אבו ג׳ב.

מחזקים את הצפון. בצילום, מימין: ד"ר פורמן, ד"ר אבו סלאח, ד"ר קאופמן, כהן ומונדר. צילום: מכבי שירותי בריאות

ד"ר קאופמן וד"ר פורמן ביחד עם מנהלת מרחב קריית שמונה במכבי, ציפי כהן וד"ר שלומי ברטלר המנהל הרפואי, נפגשו עם הצוותים בגבול רמת הגולן, התעניינו בשלומם, חיזקו את ידיהם ואף הציעו עזרה ופתרונות בימים מתוחים אלו. הצוותים והתושבים מאוד התרגשו מהחיזוק והמילים החמות ותחושת האחידות הורגשה היטב.

ראש מחוז הצפון, ד"ר גלית קאופמן:" אני מלאת הערכה כלפי הצוותים הרפואיים בצפון. כל המערכות תפקדו כהרגלם בשטח גם בימים לא פשוטים כלל. כולם הגיעו לעבוד כרגיל וזה מאוד חשוב לנו כמערכת בריאות חזקה להדגיש את העוצמות האלו בזמני מתיחות. מאוד חשוב לנו לחזק את המנהלים, הצוותים הרופאים, ותושבי הצפון כאחד, אנחנו נהיה כאן לאורך כל הדרך"


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות