דירה על הרכס מול הים

דירות אחרונות לרכישה ואכלוס מיידי בפרויקטים של חברת אשדר בכרמל – TRIO  בחיפה וגלי כרמל בטירת הכרמל

 

אם אתם עדיין חולמים על נוף לים ממרומי הכרמל, זו ההזדמנות להגשים את החלום. חברת אשדר מקבוצת אשטרום מודיעה על דירות אחרונות שנותרו בפרויקטים TRIO בחיפה וגלי כרמל בטירת הכרמל.

פרוייקט TRIO

 

 

פרויקט TRIO, הממוקם על רכס הכרמל בצמוד לאוניברסיטת חיפה, כולל 300 יחידות דיור ב- 3 מגדלים יוקרתיים בני 20-21 קומות. שניים מתוך שלושת המגדלים כבר אוכלסו על ידי הדיירים, וכעת נמכרות דירות במגדל השלישי והאחרון. בין הדירות אשר נותרו למכירה בפרויקט ישנן דירות 4 ו-5 חדרים (החל מ-2.55  מיליון שקל) ו-2 פנטהאוזים אחרונים בשטח 243 מ"ר + 140 מ"ר מרפסת (בכ-6.3 מיליון שקל), כל הדירות לאכלוס מיידי. בפרויקט מתחם לייף סטייל וספא בשטח של 2,800 מ"ר, הכולל בריכת שחיה חצי-אולימפית, בית קפה שמופעל על ידי הדיירים, לאונג' לפגישות, חדר כושר וספא, חדרי חוגים וחדרי טיפולים, המשמשים את הדיירים של הפרויקט היוקרתי.

פרויקט אשדר גלי כרמל כולל 104 יחידות דיור ב-3 בניינים בני 8 ו-9 קומות. בפרויקט דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מרווחים ובעלי מפרט טכני עשיר. בניין אחד מתאכלס בימים אלה, ושני בניינים נותרו לאכלוס עד סוף 2018. בין הדירות אשר נותרו למכירה ישנן דירות 4 ו-5 חדרים וכן פנטהאוזים. שכונת גלי כרמל תכלול, עם השלמתה, למעלה מ- 2,000 יחידות דיור. השכונה החדשה ממוקמת בכניסה המערבית של טירת הכרמל, בסמוך למרכז תעשיות מדע מת"ם, לכביש 4, למחלף חיפה דרום, כביש החוף ומנהרות הכרמל ותכנית המתאר שלה כוללת מגרשים למבני ציבור, גני ילדים, בתי ספר, מתנ"ס ומרכזים מסחריים.

פרוייקט גלי כרמל

 

 

בשני הפרויקטים ישנן דירות לדוגמא אשר מסייעות לרוכשים להתרשם מפוטנציאל הדירות. רחלי בריזל, סמנכ"לית השיווק של אשדר, מציינת כי היתרון בשוק הנדל"ן הנוכחי ישנו יתרון גדול לא רק ליכולת של הרוכשים לבחון את הדירה על כל פרטיה באמצעות דירה לדוגמא, כי אם גם ללוח הזמנים הידוע ולאפשרות של אכלוס מיידי: "הוודאות שנותן לוח זמנים ברור, ובעיקר הזמינות של הדירות בפרויקטים שבנויים ומאוכלסים, נותנות לרוכשים שקט ואף חוסכות להם כסף – אם משקללים את "מחיר הזמן" בדירות עבורן יש להמתין שנתיים ואפילו חמש שנים עד האכלוס, נראה שמחיר השכירות, מחיר הריבית במשק, מחיר צבירת מדדים ועוד, עולים בפועל לא מעט כסף".

חברת אשדר מקבוצת אשטרום, בניהולו של ארנון פרידמן, הינה אחת מחברות הבניה המובילות בישראל. החברה פועלת בתחום ייזום הבניה למגורים. החברה מתמחה בהקמת שכונות המשלבות בנייה למגורים, מסחר, פיתוח שטחים ירוקים ומבני ציבור. החברה הינה מהחלוצות בתחום פרויקטי ההתחדשות העירונית פינוי-בינוי ותמ"א 38 ובמהלך למעלה מ-40 שנות קיומה הקימה פרויקטים רבים הכוללים למעלה מ- 20,000 יחידות דיור וכיום מעורבת בייזום, תכנון ובהקמת פרויקטים למגורים בהיקף של כ-12,000 יחידות דיור, הפזורים ברחבי הארץ (חלק החברה כ-7,800 יחידות דיור


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן