"הלחות הזו תעשה לך רק טוב…"

Kiehl’s מותג הטיפוח הניו-יורקי משיק מסכת לחות במרקם ג'ל המזינה, מרעננת, ממריצה ומחדשת את העור תוך 5 דקות בלבד. מתאימה לכל סוגי העור.

Calendula & Aloe Soothing Hydration Masque מסכה לפנים המשלבת את פרח הקלנדולה ואלוורה,נטולת פראבן וחומרי צבע.

הוכח קלינית: כעבור שבועיים ימים של שימוש, מרקם העור נראה רענן יותר ועשיר בלחות ב-97%.

פורמולה חדשנית השומרת את הלחות בשכבות העליונות של העור ונותנת מענה ליובש הנובע מחילוף עונות, גורמים סביבתיים, גיל ועוד.

"עבודה, מצבי לחץ ומתח, חוסר שינה וגורמים אחרים יכולים לגרום לעור להיראות ולהרגיש יבש, מחוספס, ומתוח מידי". לדברי הלן סונג חברה בצוות חדשנות המוצר של קיל'ס.

מסכת הלחות מכילה עלי כותרת של פרח קלנדולה הנקטפים ידנית, מידי שנה בחודש אוגוסט בשמש מלאה. פרח הקלנדולה, גדל ומעובד ללא חומרי הדברה ונקטף ידנית בשלמותו. על מנת לשמור על עדינותו של הפרח, וכדי לשמור על שלמותו של כל עלה כותרת, עלי הכותרת ממוינים ידנית ומיובשים בשמש באוויר הפתוח, ללא תהליך עיבוד נוסף או חום מלאכותי.

קיל'ס מסכת קלנדולה המחיר צילום חול 205 שח

השירות בחנויות קיל'ס בישראל ובכל הסניפים בעולם, כולל אבחון וייעוץ אישי על ידי יועצי הטיפוח של המותג שעברו הכשרה בסטנדרט בינלאומי של המותג.

פילוסופיית ההתנסות הייחודית של Kiehl’s (“Try before you buy”) "נסה לפני שתקנה" כוללת חלוקה נדיבה של דוגמיות.

משנת 1851, מותג הטיפוח קיל'ס עושה שימוש במרכיבים טבעיים יעילים, מובחרים, עדינים וטהורים בכל רחבי העולם. קיל'ס העניק ללקוחותיו את עלי הכותרת של קלנדולה בשנות ה-60 של המאה הקודמת, עם השקתם של מי הפנים מתמצית של קלנדולה וצמחי מרפא. עם פורמולה המכילה עלי כותרת של קלנדולה הנקטפים ידנית, הם הפכו מיידית למוצר מועדף בקרב הלקוחות בשל הסגולות המרגיעות והמרעננות שלהם על העור.

מסתבר שנשים רבות מתמודדות עם "יובש הקשור לגיל", מצב שרופאי עור רבים מזהים לאחרונה כאחד התורמים העיקריים למראה של עור מתבגר. "יובש הקשור לגיל" נגרם כתוצאה מרמת לחות לא מאוזנת בעור שחלה כשמתבגרים, וגורמת לעור להיות פגיע יותר ולהראות סימני גיל מוקדם מהצפוי.

הכימאים במעבדות הטיפוח של קיל'ס ממשיכים לרתום את התכונות העדינות והמרגיעות של הקלנדולה עם השקתה של המסכה Calendula & Aloe Soothing Hydration Masque – מסכת לחות במרקם ג'ל המכילה אלוורה ועלי כותרת של פרח הקלנדולה, שהופכת לפרץ מרענן של לחות מהצנצנת עם מריחתה על העור.

הפורמולה פותחה ספציפית לכל סוגי העור, כולל עור רגיש, המסכהCalendula & Aloe Soothing Hydration Masque  מותירה תחושה של עור מלוחח, רגוע ורענן אחרי 5 דקות בלבד, ובכך המסכה מהווה תוספת מהירה ופשוטה לכל שגרה של טיפוח העור.

ניתן להשתמש במסכת הקלנדולה באופן קבוע עד 3 פעמים בשבוע, או עבור ריענון מיידי לעור הפנים אחרי טיסה ארוכה, יום מלחיץ בעבודה, או לילה ללא שינה. התכונות המרגיעות של המסכה מועילות למראה עור עמום, עייף, או יבש. שמנים אתריים של קמומיל ולימון מוסיפים ארומה מרגיעה ורעננה לפורמולה נטולת פראבן וחומרי צבע.

"עבודה, מצבי לחץ ומתח, חוסר שינה, וגורמים אחרים יכולים לגרום לעור להיראות ולהרגיש יבש, מחוספס, ומתוח מידי," מסבירה הלן סונג חברה בצוות חדשנות המוצר של קיל'ס. "מסכת הקלנדולה, תכשיר עדין המשקם את מראה העור, פותחה כדי לרענן, להמריץ וללחח את כל סוגי העור".

כמו מי הפנים מסדרת הקלנדולה, הפורמולה של המסכה החדשה של קיל'ס Calendula & Aloe Soothing Hydration Masque מכילה עלי כותרת של קלנדולה אשר נקטפים ידנית, מידי שנה בחודש אוגוסט בשמש מלאה. פרח הקלנדולה, גדל ומעובד ללא חומרי הדברה ונקטף ידנית בשלמותו. על מנת לשמור על עדינותו של הפרח, וכדי לשמור על שלמותו של כל עלה כותרת, עלי הכותרת ממוינים ידנית ומיובשים בשמש באוויר הפתוח, ללא תהליך עיבוד נוסף או חום מלאכותי.

כאשר עלי הכותרת מגיעים למפעל של קיל'ס, מוסיפים אותם אט-אט לבסיס שקוף של אלוורה. לאחר שמערבבים אותם, עלי הכותרת מתחילים למלא את הפורמולה בצבע הזהוב שלהם. כל עלה כותרת וכל חלק מהפרח שלא נעשה בהם שימוש מוחזרים לתוך האדמה כדי להפרות את הקרקע עבור יבולים עתידיים.

תוצאות של בדיקת נסייניות– בבדיקה של נסייניות[1], נשים אשר השתמשו במסכה של קיל'ס Calendula & Aloe Soothing Hydration Masque העריכו את הסגולות המרגיעות והמלחחות שלה.

מיד לאחר השימוש במוצר:

7% מסכימות שהעור שלהן מרגיש רענן

9% מסכימות שהמוצר מעניק תחושת לחות

9% מסכימות שהעור שלהן מרגיש רגוע

6% מסכימות שהעור שלהן נראה חדש ומלא חיים

לאחר שבועיים של שימוש במוצר:

100% מסכימות שהעור שלהן מרגיש רענן

7% מסכימות שהמוצר מעניק תחושת לחות

5% מסכימות שהעור שלהן מרגיש רגוע

7% מסכימות שהעור שלהן נראה חדש ומלא חיים

[1]  בדיקת נסייניות, 53 נשים בנות 45-24 בעלות כל סוגי העור

תכולה: 100 מ"ל

מחיר מומלץ לצרכן: 205 ₪  

 את מוצרי הטיפוח של קיל'ס ניתן להשיג ברשת חנויות Kiehl's:

עופר גרנד קניון חיפה קומה 2 / טלפון: 04-8122400

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות