איזה סוד מסתירות העיניים של נועה קירל?

הסירו דאגה מליבכם – אומנם השיר החדש של נועה קירל עוסק בסוד שמתחבא בעיניים, אבל הסוד הוא לא שלה כי אם של חברת הקוסמטיקה GA-DE שכתבה עבורה את השיר המוביל לקמפיין הטלוויזיוני–דיגיטלי

 

נועה קיריל צילום יחצ

בימים אלו עולה לאוויר סרט שצולם כקליפ ווידאו המקדם את One look into my eyes – שיר חדש שנכתב במיוחד עבור נועה קירל ושולב בסרטן הפרסום של המסקרה וולומטריק של ג'ייד שזכתה בפרס מוצר השנה לשנת 2018 בקטגוריית מסקרה

בנוסף מקימה ג'ייד ברחבי הארץ מתחמי איפור חווייתיים שיהיו פעילים לאורך כל חודש מאי

הלקוחות מוזמנות ליהנות מאיפור מקצועי, צילום על ידי צלם אופנה, השתתפות בקטלוג הדיגיטלי של ג'ייד והזדמנות לפגישה אישית עם נועה קירל

נועה קירל (17) על אף גילה הצעיר, שוברת שיאים בכל הקשור לרבגוניות של הקריירה השלה.

היא שחקנית, זמרת, מנחת טלוויזיה וכוכבת רשת בפני עצמה המחזיקה בדף אינסטגרם עם מעלה מ- 400 אלף עוקבים ומייצגת היטב את דור ה-Z , ולאחרונה אף קטפה קמפיין יוקרתי של ג'ייד מותג האיפור והטיפוח המצליח, מהמובילים בתחומו בישראל.

בימים אלו עולה לאוויר קמפיין טלוויזיה ודיגיטל חדש ובמרכזו  סרט בכיכובה של נועה קירל לקידום מסקרת VOLUMETRIC שצולם כקליפ וידאו, שבו נועה שרה שיר מקורי שנכתב במיוחד עבורה לקראת הצילומים ומשמש כפסקול הקמפיין.

לראשונה בישראל נכתב שיר עבור אמן המשתלב בפסקול של קמפיין פרסומי ובהמשך יופץ גם לערוצי המוסיקה השונים ככל השירים.

לצידה של נועה קירל מככבות בקמפיין, המקדם כמו כן מוצרי איפור, טיפוח ובישום מובילים של המותג ג'ייד, גם הדוגמניות המובילות דורית רבליס ואביטל לנגר – שלושתן בנות צעירות, מצליחות מאוד כל אחת בתחומה ומהוות מודל לחיקוי למאות אלפי נשים צעירות בארץ ושלושתן הן גם כוכבות רשת מקומיות ומחזיקות כל אחת בדפי אינסטגרם עם עשרות אלפי עוקבים.

אחד הדברים הבולטים בקמפיין החדש הוא עצם היותם של הסרטים החדשים משולבי חוויה.

הסרטים בקמפיין מציגים סיטואציות  מחיי היומיום של נשים צעירות ועכשוויות, עסוקות, מלאות עוצמה ומעצימות בזכות עצמן, בשפה ובויז'ואלים קצביים התואמים את הלך הרוח העכשווי בעולם הביוטי.

פגישה אישית עם  נועה קירל:

לאורך כל חודש מאי יפעלו מתחמי איפור ייחודיים של ג'ייד במספר סניפים של רשת סופר-פארם  ברחבי הארץ. במתחמים אלו יוזמנו הלקוחות ליהנות מאיפור מקצועי, צילום על ידי צלם אופנה בסט צילום מקצועי, השתתפות בקטלוג הדיגיטלי של ג'ייד ובהזדמנות לזכות בפגישה אישית עם נועה קירל.

המעוניינים ומעוניינות לפגוש את נועה קירל מתבקשים להעלות תמונה של עצמם עם מסקרה וולומטריק , לתייג את ג'ייד  ב- @gade_israel #gademascara

תאריך המפגש:   13.5 – סופר פארם קריון

פרטים נוספים:

"שנת 2018 הולכת להיות באופן חד משמעי שנת הדיגיטל של המותג ג'ייד", כך לדברי סיבל בן ריטן מנכ"ל דניה קוסמטיקס, יצרנית המותג ג'ייד. "הפנינו את מאמצי השיווק והפרסום לעולם זה שרק הולך ומתפתח בשנים האחרונות. הצרכניות האדוקות של תחום זה לא מסתפקות יותר בפרסום תדמיתי כפי שהיה נהוג לאורך שנים בעולם הביוטי אלא מבקשות להעצים את חוויית המשתמש. כל התחזיות המקצועיות צופות כי מגמת הצריכה בתוכן ווידאו בדיגיטל רק תלך ותגדל; הביוטריות ברמה העולמית וגם בהיבט המקומי הן סמן ימני לכך שעולם התכנים של קהלי היעד שלנו עובר שינוי ואנו פועלים בהתאם על מנת לתת לקהל הלקוחות שלנו מענה עכשווי בכל הרמות. הסרטים שיעלו לאוויר בימים הקרובים משלבים בין שימוש במשפיעניות עכשוויות, וויז'ואלים מעוררי השראה"   

הקמפיין החדש עולה כמובן לטלוויזיה ולדיגיטל  ותהיה לו נוכחות גם בערוצי המדיה הדיגיטילית של המותג ובהם דף הפייסבוק של ג'ייד, המונה למעלה מ- 220,000 עוקבים, דף האינסטגרם המונה למעלה מ- 50 אלף עוקבים ועוד.

בהפקת הקמפיין החדש הושקעו כ- 1 מיליון דולר.

מילות השיר –

One look into my eyes

You know I'll hypnotize

our heart

Your heart

Oh baby don't be shy

Just stay with me

And we'll find out

How fire burns out

Tel me, tell me about your dreams

I'll paint it into purple wishes

Tell me anything you want

I promise I won't tell a soul yeah !

Chorus:

Paint the sky

I'll be your magic dreamer

Paint the sky

My eyes will keep your secret

Paint the sky

I'll be your magic dreamer

Paint the sky

My eyes will keep your secret

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות