אירוויזיון 2018 ! כבר לא רק זמרת הליווי של מוקי: מעיין בוקריס שמה את נשר על המפה

מה כתבה בפייסבוק מעיין בוקריס, זמרת הליווי של נטע ברזילי, כשהחליטה לחשוף את השיר TOY ואת העובדה שתלווה את נטע באירוויזיון? ומה ענה לה על כך אביה?
מעיין בוקריס "משלנו"! מי שליוותה את נטע ברזילי שקטפה הלילה עבור ישראל את המקום הראשון בתחרות האירוויזיון, היא תושבת נשר וילידת חיפה.

בוקריס, בת 25, מוכרת בחודשים האחרונים כזמרת הליווי בהרכב של מוקי, ורבים מאיתנו גם זוכרים לה חסד נעורים מהעונה השמינית של כוכב נולד. בעבר היתה חברה בלהקה המקומית כתום תפוז. הוריה של בוקריס תושבי נשר ואמה, רחל, מוכרת כמורה וותיקה ומוערכת בעיר.

השיר TOY שהפך ללהיט ובין לילה כבש גם את כל רחבי אירופה והעולם, נכתב והולחן על ידי דורון מדלי וסתיו בגר והוביל לאורך כל הדרך בסקרים ובאתרי ההימורים כזוכה במקום הראשון. רק כאשר נחשף שירה של הזמרת הקפריסאית בחצי הגמר השני, עלה חשש כבד לכתר של ברזילי.

 

מוכשרת, והיא משלנו. בוקריס. צילום מתוך פייסבוק מעיין בוקריס

בעמוד הפייסבוק שלה בישרה מעיין בוקריס בגאווה כבר לפני מספר שבועות:

"נראה לי שאני כבר יכולה להתלהב, להתרגש ולספר שאני טסה בסוף אפריל לפורטוגל לפאקינג ארוויזיון (כן). ללוות את הזמרת המדהימה והיוצאת דופן הזאת, שבזכותה אנחנו הולכים לעשות היסטוריה השנה!
#קוקוריקו

אביה של מעיין, יצחק בוקריס היה בין המגיבים לפוסט שזכה גם לשיתופים רבים, וכך כתב האב:

"אין ספק שמעיין תוסיף מכשרונה הנדיר להצלחת השיר. מאמין בשיר ומאחל לו זכייה ומקום ראשון…. מאחל לך מעיין להיות בעתיד בקדמת הבמה כי את מוכשרת וראויה".

גאים. הוריה של בוקריס. צילום מתוך פייסבוק מעיין בוקריס

 


על הזמר מוקי אותו היא מלווה בחודשים האחרונים, יש לבוקריס רק שבחים. בעמוד הפייסבוק שלה שיתפה רק לאחרונה את שירו החדש של הזמר והיוצר המוערך, וכתבה:

"כבר כמעט חצי שנה שניתנה לי הזכות להצטרף להרכב שמלווה את הזמר המדהים הזה.
וכשאני אומרת מדהים אני מתכוונת למישהו שכל מה שנותר לי לעשות זה לסתום את הפה וללמוד ממנו עוד ועוד. (ואני לא סותמת בקלות).
הקול, האישיות, העומק, ההתמסרות שלו לקהל, למוסיקה, לבמה ולעצמו. הדבר הכי עוצמתי ונדיר מפז בו, הוא האמת.
הוא אמיתי וכל מילה שלו מתכוונת, עוצמתית ונכנסת עמוק ללב".

 

זמרת ליווי מצויינת עם יכולת מרשימה בפני עצמה. צילום מתוך פייסבוק מעיין בוקריס

 

כל מה שנותר לנו זה רק לאחל לבוקריס המון הצלחות, וכמובן המון מזל טוב !


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות