טראגי: תושב הצפון שהוכש על ידי נחש צפע נפטר הלילה

הרופאים נאבקו על חייו של הצעיר אשר הוכש בערב שבת על ידי נחש צפע, אולם הלילה הוא נפטר ברמב"ם. זה המקום להזכיר: עונת הנחשים בשיאה ובלוטות הארס של הנחשים מלאות אחרי תרדמת החורף
הלילה נפטר תושב ביר אך מכסור, בן 30, אשר הוכש ביום שישי בערב והובהל לבית החולים רמב"ם. הרופאים נאבקו על חייו אולם מערכות גופו קרסו ובשעה 02:00 הלילה, הוא נפטר בבית החולים.

ביום שישי, בשעה 18:03 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על גבר שהוכש ע"י נחש צפע בביר אל מכסור. חובשים ופראמדיקים של מד"א אשר הוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי והבהילו אותו לבית החולים רמב"ם. האיש, כבן 30 הגיע לבית החולים כשהוא במצב קשה מאוד, מעורפל הכרה, עם סימני הכשה בידו.

 

הנחש שהכיש למוות. בני המשפחה הרגו אותו והביאו אותו לבית החולים. צילום: דוברות מד"א

הפאראמדיקים של מד"א, יואל לוינגר וגיא קרשובר, סיפרו מיד לאחר האירוע:

"כשהגענו ראינו גבר כבן 30 עם סימני הכשה בכף היד, הוא היה במצב של אי שקט ובהכרה מעורפלת הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו לבית חולים תוך המשך טיפול כשמצבו קשה ולא יציב. בני המשפחה הרגו את הנחש והביאו אותו לבית החולים".

הלילה כאמור נפטר האיש בבית החולים רמב"ם, שם מסרו כי "האיש חובר למכונת "אקמו" (לב ריאה) בניסיון להציל את חייו, אך לצערנו מערכות גופו קרסו".

זה המקום להזכיר כי עונת הנחשים נמצאת עתה בשיאה וכי הנחשים נמצאים בשיא אונם ומרצם לאחר שהתעוררו מתרדמת החורף. גם הארס שלהם מסוכן כעת פי כמה וכמה, בלוטות הארס מלאות לאחר שנת החורף והוא מרוכז וקטלני ביותר. בנוסף, לאחר תרדמה ארוכה, יוצאים הזוחלים ממקומות המסתור שלהם ותרים אחר מזון.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות