טקס סיום בוגרים

טקס הבוגרים הגדול ביותר שידעה האקדמית גורדון התקיים בחמישי האחרון במרכז הקונגרסים בחיפה מעל 500 בוגרים סיימו את לימודיהם
בחמישי האחרון התקיים טקס הענקת התארים לבוגרים באקדמית גורדון מחזור ס"ד. מעל 500 בוגרים חדשים סיימו את לימודיהם וזכו לקבל תואר בוגר בהוראה  B.Ed ותעודת הוראה. זהו טקס הבוגרים הגדול ביותר שהיה עד כה באקדמית גורדון. את הבוגרים ליוו למעלה מ- 1200 אורחים.

פרופ' יחזקאל טלר נשיא האקדמית גורדון, בירך את הבוגרים, וציין שכל זה לא היה יכול לקרות, בלעדי חברי הסגל המשקיענים. "חרטנו על דגלנו להתחדש תמיד ולהכשיר את הסטודנטים בחדשנות טכנולוגית ובעיקר לתת לסטודנטים לעסוק בדברים המשמעותיים, לחשוב בגדול ולחתור לחדשנות רעיונית. בשנת הלימודים הקרובה נמשיך לחדש באקדמית. באקדמית גורדון תיפתח תוכנית למנהיגות בחינוך. כמו כן, תיפתח תוכנית של "נחשולים בחינוך", קצינים יוצאי צבא וחיילים שעסקו בשרות משמעותי, יתקבלו עם תנאי סף גבוהים לפרוייקט משמעותי, וכן פרויקט נוסף של בוגרי חיל האוויר, שילמדו אותנו שיטות תחקור בהכשרת חיילים לחינוך".

אירוע בוגרים גורדון-צילום מיקי אופק

שיזף אהרון, יו"ר אגודת הסטודנטים: "אתם עומדים לקבל את המשמורת על דור העתיד שהינה משימה לא פשוטה. המידע פרוש לפניהם והם חכמים יותר ויותר. תפקידכם הוא לא לנסות להכריח אותם ללמוד אלא לעורר רצון ללמוד. אני בטוח שתראו בקושי הזדמנות ולא ההפך. אני מאחל לכולם הצלחה וצמיחה אינסופית".

נציגת הבוגרים גב' נועה פורת, הדהימה את כולם בסיפור האישי שלה: "אני נושאת בגאווה גדולה את הייחודיות שלי כאישה חרשת ולקויית ראיה שהוכיחה שוב ושוב כי אין דבר העומד בפני הרצון!

חבריי הסטודנטים היקרים, תודה לכם, הייתם מקור התמיכה הבלתי נדלה לאורך כל שנות לימודיי במכללה. לשמחתי ולגאוותי זכיתם להכיר את האחר, השונה והמיוחד ופתחתם את ליבכם לנתינה, לחמלה, להקשבה, להכלה ולקבלה.

בוגרים יקרים בטוחני שתהיו מורים מדהימים וזיכרו כפי שא.ד גורדון ציין " החינוך הוא דרך הדרך, האדם-מטרה" ברוח זו חנכו לערכים ולדרך ארץ המשיכו לראות את הילדים כאנשים קטנים מלאי תבונה ויכולות, רוממו אותם, חזקו אותם העצימו אותם וכך תהיו הדמויות המשמעותיות בחייהם.

לסגל המכללה, גם לכם ברצוני להודות בשמי ובשם הבוגרים על התכנים המגוונים והמעניינים שלמדנו, על הסדנאות, הסביבות המתוקשבות, על מגוון שיטות הוראה כדי להכשיר אותנו להיות מורים ומחנכים במדינת ישראל", הוסיפה פורת.

את הטקס הנחתה ד"ר יפעת רוטנברג- תדמור, דיקנית הסטודנטים ועל הקטעים המוסיקליים היו אמונות להקת הכנריות "קליאופטרה". בשולחן הנשיאות על הבמה נכחו גם: מר אליעזר ויידה, יו"ר הועד המנהל של המכללה, פרופ' יחזקאל טלר, נשיא המכללה , ד"ר מסדה סטודני, דיקנית לימודי תואר ראשון ותעודות הוראה, .


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך