מקום ראשון בצפון

מדירוג הרשויות המקומיות DUN'S100 של דן אנד ברדסטריט ישראל לשנת 2018 עולה כי עיריית נשר עלתה למקום ה-4 בישראל והיא ניצבת גם במקום ה-1 בכל אזור הצפון. הדירוג מעיד על חוסנה הפיננסי והעסקי של עיריית נשר.

 

עיריית נשר נמצאת במקום ה-4 בישראל ובמקום ה-1 בצפון במדד האיתנות הפיננסית – כך עולה מדירוג הרשויות המקומיות DUN'S100 של דן אנד ברדסטריט ישראל. דירוג זה מעיד על חוסנה הכלכלי של העירייה.

דירוג הרשויות המקומיות של DUN'S100 לשנת 2018 מבוסס על 5 פרמטרים המעידים על חוסנה הפיננסי והעסקי של הרשות המקומית. הפרמטרים הם: שיעור עודף / גרעון בתקציב הרגיל, שיעור גביית ארנונה, דירוג סוציו-אקונומי, יחס תושבים לעסקים, ויחס מענקים לסך תקציב רגיל.

מנכ"ל עיריית נשר, מיכל ליבנה. קרדיט צילום: איל לרמן

מהדירוג של דן אנד ברדסטריט עולה, כי מבין הערים הקטנות (עד ל-50 אלף תושבים), עיריית נשר עלתה השנה מהמקום השביעי לרביעי עם הכנסות תקציב רגיל שנתיות של 180.6  מיליון ₪ ועודף תקציבי בשיעור של 1% בתקציב הרגיל. שיעור גביית הארנונה עומד על 96%, יחס תושבים לעסקים: 10.5 ויחס מענקים לסך תקציב רגיל של: 06.%. הדירוג סוציו-אקונומי של נשר הוא: 7.

מנכ"ל עיריית נשר, מיכל ליבנה, אמרה כי הנתונים של "דן אנד ברדסטריט", המעידים על חוסנה הכלכלי של העיר והעירייה, ומצטרפים לשורה של מחקרים נוספים שפורסמו לאחרונה, ע"י חברות המחקר והייעוץ כלכלי – "סביבות מגורים" וצ'מנסקי בן-שחר, הם תוצאה ישירה של מדיניות עירונית וניהול מקצועי המשלב לצד השקעה בתושבים גם התנהלות תקציבית יעילה, מסודרת ומבוקרת.

 

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר