נהג אגד הותקף על ידי נוסע בנשר (וידאו)

נהג אגד הותקף באלימות קשה לאחר שנוסע טען כי נפגע כאשר הדלת נסגרה עליו. בתגובה ניגש לנהג, קילל אותו ותקף אותו בפראות. המשטרה: "התקבלה תלונה מצד הנוסע שטען כי הנהג הוא זה שתקף אותו על ידי סגירת דלת האוטובוס במכוון על גופו". צפו




נהג אוטובוס של חברת אגד הותקף אתמול (שני) במהלך נסיעה בעיר נשר, לאחר שאחד הנוסעים אשר עלה לאוטובוס, טען כי נפגע כאשר הדלת נסגרה.

הנוסע בקו 146 ניגש לנהג החל לקלל אותו ולהכות אותו בפראות. הנוסעים הזעיקו למקום אמבולנס אשר העניק לנהג טיפול.

דובר אגד, רון רטנר, אמר הבוקר בעקבות האירוע: "אמש נחשפנו למקרה של אלימות קשה כלפי נהג אגד, בקו 146 בתחנה בעיר נשר, מצד נוסע שטען שנפגע מסגירת הדלת האחורית. הנוסע ניגש אל הנהג שישב על כיסאו, קילל אותו והחל להכותו בעוצמה. הנוסעים הזעיקו אמבולנס אשר פינה את הנהג להמשך טיפול. לצערנו, אין זו הפעם הראשונה של אירוע מביש שכזה ואנו מגנים את התופעה של אלימות כלפי נהגים וכלפי נותני שירות בכלל. אנו קוראים למשטרה לאתר את התוקף ולמצות עמו את הדין".

ארז קיטה מנכ"ל עמותת אור ירוק: "נהגי האוטובוסים נאלצים להתמודד לעיתים קרובות עם אלימות פיזית ומילולית המופנית לכיוונם, לעיתים כזו המסכנת גם את בטיחות שאר הנוסעים. זוהי מציאות יומיומית ולכן חייבים לנהוג ביד קשה מול כל אלימות שמופנת נגדם.
במקביל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייב לשפר את מערך התחבורה הציבורית כדי שיותר ויותר אנשים ישאירו את הרכב הפרטי בבית וירגישו בנוח ובביטחון לעשות שימוש באוטובוסים".

ממשטרת מחוז חוף נמסר: "הובא לידיעתנו, כי דובר אגד הפיץ ככל הנראה הודעה וסרטון לאמצעי התקשורת, בהם לטענתו נראה נהג אגד מותקף על ידי נוסע בעיר נשר. הגדיל לעשות הדובר, כאשר קרא למשטרה "לאתר את התוקף ולמצות עמו את הדין". ברצוננו להבהיר", מסרו במשטרה, "כי ניידת הגיעה למקום מיד עם קרות האירוע ואיתרה את שני "הצדדים", עוד לפני ומבלי שקיבלנו "קריאה מטעם דובר אגד", לעשות כן".
"עוד נציין, כי במשטרת ישראל התקבלה תלונה מצד הנוסע, אשר טען כי נהג אגד הוא זה שתקף אותו על ידי סגירת דלת האוטובוס במכוון על גופו. לאור האמור נפתחה חקירה ונגבו עדויות מעדים שהיו במקום, למעט מנהג האוטובוס שהתייצב רק היום בתחנה. החקירה נמשכת. בשולי הדברים נציין, כי אנו מצפים מדובר אגד להתעסק עם דברור כרטיסיות וזמני אוטובוסים ולא לחפש יחסי ציבור דרך חקירות משטרה שאינן בתחום אחריותו", כך נמסר ממחוז חוף.

צפו בתיעוד התקיפה

צילום עמותת אור ירוק

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות