"איך בנאדם לא מתבייש לנסות לסרסר בי?"

נשים מתלוננות כי הן מקבלות הצעות באינסטגרם, לשמש כמאהבת בתשלום. "זו הרגשה קשה מאוד שפונים לבחורה שלעולם לא הייתה המאהבת של איש, ובטח לא זונה"
 

 

מספר תלונות הגיעו לאחרונה למערכת "ניוז" ובהן טענו נשים ובחורות צעירות כי הן חוות הטרדות מיניות באינסטגרם ואף קיבלו הצעות לשמש כמאהבת לגברים, בתשלום.

אחת הצעירות סיפרה ל"ניוז" כי החליטה לחשוף את האדם אשר פנה אליה באינסטגרם והציע לה לשמש כמאהבת, ופרסמה את פנייתו בעמוד הפייסבוק שלה, באופן פומבי.
"ככה יראו בצילום מסך איך בנאדם לא מתבייש ומעז לפנות אליי ולנסות לסרסר בי", טענה הצעירה.
"בלי קשר לבחור הזה ששלח את הפנייה החולנית הזו אני יכולה להגיד שאותי אישית הטרידו גם בעבר ברשתות החברתיות כאילו אני זונה… ", סיפרה אותה צעירה: "זה קרה גם ברחוב, ברשתות חברתיות, בטלפון ובכל דרך אפשרית … יש בחורים שמצליחים להגיע אפילו לנייד ומתקשרים ומציעים הצעות מגונות. אלו אנשים שהם פשוט זוהמה".

 

צעירות מקבלות הודעות אישיות באינסטגרם עם הצעה להיות מאהבת בתשלום

זו הרגשה קשה מאוד שפונים לבחורה שלעולם לא הייתה המאהבת של איש, ובטח שלא זונה .. ", טוענת בכעס צעירה אחרת אשר גדלה בבית דתי ונדהמה לקבל פנייה בתיבת האינסטגרם האישית, בה הציעו לה לשמש כמאהבת תמורת 1,400 שקל.

"כל חיי גדלתי על תורה, דרך ארץ ומוסר וכשפונים אליך ומנסים לסרסר בך זה מרגיש נורא. מזעזע שאנשים רעים פוגעים בכבודן של בנות ישראל. אבל ברוך השם מי שכמוני באה מבית עם יסודות חזקים ויציבים לא פוחדת וחושפת את הכל ללא פחד. שכולם יראו ושהבנות תדענה להיזהר. אני לוקחת בחשבון שזה שיימינג אבל קשה לי להאמין שאדם שהעז לכתוב לי דבר כזה שהוא פלילי יעז גם לתבוע אותי על שיימינג. ברוך השם שאנחנו מספיק חזקות לא ליפול לגברים לידיים, ולא חוששות לחשוף אותם. אולי זה יעזור כדי למגר כזו התנהגות וכאלו פניות דוחות בעתיד".

 

"איך בנאדם לא מתבייש ומעז לפנות אליי ולנסות לסרסר בי". אחת ההודעות שהועברה לבנות באינסטגרם

צעירה נוספת אשר קיבלה אף היא הודעה אישית, בה הציע לה גבר להעניק שירותי מין בתשלום, סיפרה:
"בהתחלה זה שעשע אותי וחשבתי שזו מין הסתלבטות, אבל בדיוק אחרי כמה שניות ירד לי האסימון והעלבון עלה. לא ברור לי באיזו יוהרה ובאיזה זכות אנשים חודרים לי לפרטיות ומציעים לי הצעות מגונות כאלה. אני לא הולכת לשתוק ומתכוונת להגיש נגד אותו מטריד תלונה במשטרה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות