שר הביטחון ליברמן: "נתמוך ברועי לראשות העיר נשר"

רועי לוי נפגש עם שר הביטחון ויו"ר סיעת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן וקיבל את ברכת הדרך


הישג פוליטי משמעותי לרועי לוי, במירוץ לראשות עיריית נשר: מפלגת ישראל ביתנו בראשות שר הביטחון, אביגדור ליברמן, תתמוך בלוי העומד בראש רשימה עצמאית, לראשות העיר.

כזכור רועי לוי הגיע החודש לישיבת הסיעה שהתקיימה בכנסת, שם הציג אותו אביגדור ליברמן לפני כל חברי הכנסת והשרים של המפלגה. ליברמן: "לוי, בן 38, חבר מועצת העיר נשר מזה עשור. בקדנציה הקודמת במועצה החזיק בתיק החינוך בעיר והוביל את נשר להישגים רבים. אנחנו, במפלגת ישראל ביתנו, מחזקים מנהיגים צעירים המשפיעים על המחר ותומכים במועמדותו של רועי לראשות העיר נשר".

"מחזקים מנהיגים צעירים המשפיעים על המחר". אביגדור ליברמן. צילום: מתוך פייסבוק, העמוד הרשמי אביגדור ליברמן

לוי: "אני מודה לשר ויושב ראש המפלגה אביגדור ליברמן על קבלת הפנים החמה. אני בטוח שבשיתוף פעולה של סיעת ישראל וביתנו וסיעות אחרות, נצליח להביא בשורה לעיר נשר ונחזק את תושבי נשר- הוותיקים, צעירים, עולים וצברים. לא די בדיבורים הגיע זמן המעשים".

– לוי, האם התמיכה של סיעת ישראל ביתנו אומרת שאתה מתמודד מטעמה?

"אנחנו סיעה עצמאית ששמה לה למטרה לחזק את כלל תושבי נשר- ללא התייחסות פוליטית זו או אחרת. התמיכה של ישראל ביתנו מצטרפת לתמיכה של שר האוצר ויו"ר מפלגת כולנו משה כחלון ושל שרים אחרים. תמיכה רחבה של כלל הקשת הפוליטית נועדה רק לדבר אחר- לשים את התושב במרכז ולא להתעסק בפוליטיקה או משחקי אגו".

 

רועי לוי. צילום יח"צ

השאלה הגדולה היא האם העולים מרוסיה, שמהווים חלק לא מבוטל ממרקם התושבים בעיר, יישמעו לקריאתו של ליברמן ויתמכו בלוי בבחירות הקרובות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבחירות לרשויות המקומיות 2018