בקרוב אצלה?

אלחמיסטר מפרגנת למנצחת אירוויזיון 2018 נטע ברזילי, וגם: משיבה לשאלה האם גם אותה נראה בלבן בקרוב, לאחר סוף שבוע של חגיגות לחברתה הטובה קורל סימנוביץ'
הדוגמנית נטע אלחימסטר התייצבה ביום שני האחרון בהשקת משקפי השמש של המותג 'סלין' של רשת אירוקה: אלחימסטר הפרזנטורית של הרשת הגיעה לאירוע מלווה בחברתה הטובה, מיכל מורדוב והסוכן האישי שלה שי אביטל, שם פגשה את בכירי חברת 'סלין' העולמית אשר הגיעו היישר מפריז במיוחד להשקה.

אלחמיסטר. תמונה מתוך אינסטגרם נטע אלחמיסטר

אלחמיסטר. תמונה מתוך אינסטגרם נטע אלחמיסטר

אלחימסטר סיפרה שתכננה לקחת את האורחים לארוחת ערב במסעדת יוקרה, אך בעקבות הניצחון של נטע ברזילי שינתה ברגע האחרון את התכניות ומיהרה לפרגן לה וגם להראות את השמחה של עם ישראל, והחליטה להמשיך ולחגוג בכיכר רבין להופעת הניצחון.

אלחמיסטר סיפרה לאורחים שחזרה מהונג קונג ויפן, לשם נסעה לפגישות עסקים עם השותפה שלה נועה בני: "אנחנו רוצות לשווק את בגדי הים שלנו במזרח, ואנחנו במגעים מתקדמים לכך. תאחלו לנו בהצלחה" והוסיפה: "ברגע שחזרתי נסעתי לאילת לחגוג בסוף שבוע מסיבת רווקות של חברתי הקרובה קורל סימנוביץ" הוסיפה וקרצה "בקרוב אצלי"…

מההשקה. תמונה: יחסי ציבור

מההשקה. תמונה: יחסי ציבור

מיד לאחר מכן, נשאלה האם היא רומזת שהחתונה מתקרבת, צחקה ואמרה שכולם מוזמנים להפנות את השאלה לבן זוגה, שחקן הכדורגל רמי גרשון, אשר היה אמור גם הוא להגיע לאירוע אך התעכב באימון של הקבוצה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם