איך נפרדים כל המי ומי של חיפה מבלומה רקוביצקי ז"ל?

חברים מספידים את בלומה רקוביצקי, דמות ידועה באזור הלכה אשר לעולמה בסוף השבוע האחרון. ההלוויה תתקיים היום
בלומה רקוביצקי, דמות ידועה באזור חיפה, מפיקת תצוגות אופנה הלכה בסוף השבוע האחרון לעולמה. ההלם הכה בצער גדול רבים בעיר, אשר הכירו את רקוביצקי והצדיעו לפועלה. רקוביצקי הייתה בת 73 במותה.

ניצן מרציאנו, מנכ"לית הקסטרא חיפה, העלתה פוסט בפייסבוק בו כתבה: "בלומה יקרה, בצער רב נפרדת ממך.
חלקנו עבודה משותפת למען נפגעי נפש. את השראה לחיים, פייטרית אמיתית, אושייה, פאשניסטית, אמא וסבתא למופת, אשה אמיתית לבעלך, ולכל הסביבה רוח אש חיות, לנצח אזכור אותך לטובה".

בלומה רקוביצקי. תמונה מתוך פייסבוק בלומה רקוביצקי

בלומה רקוביצקי. תמונה מתוך פייסבוק בלומה רקוביצקי

אשת יחסי הציבור לימור כרסנטי אמרה: "היא הייתה כמו סבתא לבני דייויד. אישה מלאת טוב ונתינה".

מירב סלע פז, דוגמנית עבר ידועה מספרת היום: "את שנות נערותי העברתי איתך בלומה, במלון דן כרמל ודן פנורמה בתצוגות אופנה, כל שישי שבת בקבוע… היית ונשארת מארגנת התצוגות מספר אחת בחיפה.
נשארנו בקשר שנים רבות (כשאני חושבת על זה עברו יותר מ-25 שנים) תמונה זו מיום הולדתך האחרון כשבאנו לחגוג לך באהבה. היום זהו יום עצוב ואני מלווה אותך בדרכך האחרונה, ת.נ.צ.ב.ה".

מירב ובלומה. מתוך פייסבוק מירב סלע

מירב ובלומה. מתוך פייסבוק מירב סלע

בלה דיאמנט, אשת תקשורת ידועה, גם היא מספידה: "זו בלומה רקוביצקי, חברתי/כמו אחות מזה 30 שנה… הלכה לעולמה, ואני פשוט לא יכולה לדמיין את חיי בלעדיה.. לא יכולה.. היא הייתה הנפש התאומה שלי, שתי פולניות שמחליפות שירים ביידיש, ומדברות על גפילטע, דג מלוח פולני וקוגל, ועל כל מה שהחיים זימנו לנו בין לבין.. 30 שנה של שיחות יומיומיות – לכמה שעות הגענו?.. אישה צדקת כמוה אין בנמצא.. אין… מלכת העיר חיפה קראנו לה גם בחיפה וגם בתל אביב.. אי אפשר היה שלא לאהוב אותה, את החריזה שלה (תמיד צחקה שאני לא הייתי בעד), את האנרגיות הבלתי נדלות שלה, את הנתינה שלה.. ואלוהים היה צריך להשאיר אותה איתנו.. מקומה איתנו.. היא לא גמרה את תפקידה כאן עלי אדמות.. אנחנו זקוקים לה.. משפחתה זקוקה לה.. לא תשכנעו אותי שהיא נעלמה מחיי.. לא ייתכן…".

תמונה מתוך פייסבוק בלה דיאמנט

רקוביצקי ז"ל. הכוהנת הגדולה של היופי בצילום עבר. צילום מתוך פייסבוק

ההלוויה תתקיים היום, יום שני ה-21.5.2018 בשעה 13:00 בבית העלמין תל רגב, היכל "חרוב".

מודעת האבל. תמונה מתוך פייסבוק בלומה רקוביצקי

מודעת האבל. תמונה מתוך פייסבוק בלומה רקוביצקי

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם