מה דורש הבעל הקמצן מאשתו?

לא תאמינו מה דורש הבעל הקמצן מאשתו, אשר החליטה לא לוותר יותר והגישה בקשה לאיזון משאבים לבית הדין לענייני משפחה בחיפה
 

 

קשה להפתיע את השופטים בבית המשפט לענייני משפחה בחיפה, אך בקשתה של האשה לאיזון משאבים ובה פירוט הטענות שלה כנגד הבעל שמתקמצן לטענתה על כל שקל, הצליחה להפתיע אפילו אותם…

תושבת הצפון הגישה בימים אלו בקשה לפסק דין הצהרתי לאיזון משאבים נגד בעלה, לאחר שלטענתה החל בשנה האחרונה לנהוג בה באלימות כלכלית ואף החל לבדוק את צריכת המים בביתם ואינו מאפשר לה להזמין כדי מים מינרליים. "הוא דורש דיווח על כל הוצאה לכלכלת הבית", טוענת האשה בבקשה שהגישה כנגד הבעל הקמצן.

האישה טוענת באמצעות עו"ד גיא אופיר כי "עוד בטרם נישאו לפני כ-10 שנים, הוסכם בין הצדדים כי כל הנכסים והכספים במהלך תקופת חייהם המשותפים, יהיו שייכים לשני הצדדים בחלקים שווים, אך לצערה של האישה בשנה האחרונה, החל הבעל להתנהג בשתלטנות ולרדות באישה והיא מאסה בוותרנות שבה נהגה כלפיו".

 

העילה להגשת הבקשה: קמצנות של הבעל. צילום: אילוסטרציה

בנוסף, כך נטען בבקשה לבית המשפט: "בעלה החל להתעמר בה בחודשים האחרונים, החל לנהוג כלפיה באלימות מילולית ואיננו מאפשר לה לנהל את כלכלת הבית, ללא אישורו וחתימתו הן ברכישת מוצרי מזון ואף בהזמנת כדי מים מינרליים ודורש מהאישה לשתות מי ברז….".

"הבעל לא מאפשר לאשה לנהל את כלכלת הבית, ללא אישורו וחתימתו אפילו על הזמנת כדי מים". עו"ד גיא אופיר. צילום שרית נס

האישה טוענת כי "לנוכח התנהגותו הנלוזה של הבעל, לא נותרה בידיה כל בררה אלא לבקש מביהמ"ש הנכבד למנות אקטואר לעריכת חוות דעת אקטוארית בעניין זכויות הצדדים, לרבות אומדן שווי המוניטין/או נכסי הקריירה של הבעל".  טרם הוגש כתב הגנה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות