טיפולי דיקור במרפאת כללית רפואה משלימה

הילדה בת ה-4 אשר סבלה מבעיות תפקוד בעין ובפה, הגיעה למרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה ועברה טיפולי דיקור אצל המדקרת פזית סגל. לאחר מספר טיפולים בודדים דווח על שיפור משמעותי במצבה
הוריה של המטופלת פנו למרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה לאחר שטיפול בסטרואידים לא הועיל. הילדה, אשר סבלה מקושי בעצימת עין וסגירת הפה, החלה בסדרת טיפולים אצל המטפלת פזית סגל ובמהלכה עברה דיקור באזורי הפנים והגוף שסייעו להחלמה של עצב הפנים. השיפור במצבה של הילדה ניכר מאוד לאחר מספר טיפולים.

פזית סגל. צילום – סיון בוגנים

מטפלת בדיקור במרפאת כללית משלימה בטבריה פזית סגל, סיפרה כי, "הילדה שיתפה פעולה לאורך כל הטיפול והשיפור במצבה היה משמעותי מאוד. נתקלתי במקרים דומים בילדים ומבוגרים וברוב המקרים המצב משתפר מאד. שמחנו לראות את התוצאות ונמשיך להעניק את הטיפול הזה למטופלים נוספים".

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה.  כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע"י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

 

מרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה, הגליל 52, טל. 04-6715485


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות