מחשוב עולה בכרמל

היא אחראית על כמעט 1500 עמדות מחשב, 750 מדפסות ו 140 עגלות מחשוב ניידות במחלקות ובחדרי המיון. היא מתקתקת עבודה ופרויקטים מיחשובים מורכבים באיכות וברמה הגבוה ביותר ואת הכל היא עושה בשקט, בצניעות ועם חיוך גדול. יהודית שוורץ מי שהיתה מ"מ מנהלת המחלקה מונתה החודש כמנהלת מחלקת או"ש (ארגון ושיטות ) ומחשוב של בית החולים כרמל.
בפתח ישיבת הנהלת בית החולים הפתיעו  את יהודית מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג והמנהלת האדמיניסטרטיבית סיגל זומר והעניקו לה את כתב המינוי כמנהלת האו"ש והמחשוב החדשה של כרמל.

"יהודית הפגינה יכולת ניהול מוצלחת כשהיא רותמת אליה אל צוות האו"ש והמחשוב לביצוע כל מטלות המחלקה בצורה הטובה והאיכותית ביותר ברך ד"ר גולדברג את יהודית, ואני בטוח כי היא תוביל את המחלקה להישגים רבים "כבר 12 שנה שיהודית שוורץ היא חלק בלתי נפרד מאו"ש ומחשוב כרמל . היא בעלת תואר ראשון במדעי המחשב מהטכניון ובעלת תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה . היא עבדה והובילה מספר חברות הייטק הגיעה לבית החולים כרמל הציצה ומאז היא בכרמל.

בצילום – במרכז יהודית שוורץ עם מנהלי כרמל בקבלת המינוי – צילום אלי דדון

"אנחנו כאן לתת שירות טוב למשתמשים ולסייע להם בעבודתם מול המטופל ומשפחתו " אומרת יהודית. "אני מאמינה ומקדמת את חזון המחלקה להיות מחלקה מובילה בתחומה בכללית, המספקת פתרונות תהליכיים, מחשובים טכנולוגיים וחדשניים, אשר יבטיחו מידע זמין ורציף, יתרמו לשיפור וייעול תהליכי עבודה, ויסייעו בקבלת החלטות, ובכך יבטיחו מתן טיפול ושירות טוב יותר למטופל".

מחלקת או"ש (ארגון ושיטות) ומחשוב בביה"ח כרמל כוללת הן צוות או"ש (מהנדסי תעשיה וניהול)

והן צוות מחשוב ותמיכה (מתכנתים, טכנאי סיסטם ותקשורת), ומשלבת מתן שירותים מוכללים בשני התחומים, תוך יצירת סינרגיה, התורמת להצלחת הפרויקטים ולשביעות רצון המשתמשים.

סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל ברכה את יהודית ואמרה כי היא האישה הנכונה במקום הנכון ואיחלה לה הצלחה רבה בשם כל הנהלת בית החולים.

יהודית הובילה במסגרת תפקידה פרויקטים רבים ומורכבים כמו הטמעת תוכנת התיק הרפואי "קליקס" במחלקות בית החולים, פיתוח מערכת היסעים ממוחשבת , הטמעת תוכנת "הקמיליון" החדשה בכל בית חולים, תוכנת נתונים, פרויקט "כרמל עכשיו" ועוד פרויקטים רבים. יהודית גרה בחיפה והיא נשואה ואימא מסורה ואוהבת ל 3 ילדים .

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות