הנהג פונה שמאלה בכביש מהיר ומוכר באיזור, נגד כיוון התנועה, במקום בו אין בכלל פנייה. צפו בתיעוד המצמרר:

סרטון אשר תועד במצלמות נתיבי ישראל ומופץ בכדי להעלות את המודעות, יגרום לכם להחסיר פעימה. סעו בזהירות !
תיעוד מצמרר: נהג פונה שמאלה בכביש מהיר המוכר לכולנו היטב, נגד כיוון התנועה, במקום בו אין בכלל פנייה.

צחי שטרסר, מנהל אגף צפון בחטיבת הפיתוח וההנדסה בנתיבי ישראל, סיפר לפני זמן קצר על התיעוד המבהיל של התאונה שהתרחשה רק לאחרונה באיזור, כפי שתוכלו לראות בהמשך הכתבה. רק במזל לא נרשמו הרוגים בתאונה.

המטרה היא להעלות את מודעות הנהגים ולנסות ולמנוע את התאונה הבאה.

"מדובר בנס", ספר שטרסר: "בתיעוד הנדיר אנו רואים את הרכב הלבן נוסע בכביש 4 (חיפה-ת"א הישן) מכיוון צפון ופונה מזרחה לכיוון כביש 85 אל נגד כיוון התנועה, במקום בו כלל אין פניה".

 

צפו:

 

שטרסר: "כמהנדס העוסק בתשתיות התחבורה מספר עשורים, אני יכול לומר בביטחון מלא- משרד התחבורה באמצעות נתיבי ישראל משקיעים בכל שנה מיליארדי שקלים בהקמת רשת כבישים בטוחה יותר וסלחנית יותר כלפי טעויות של נהגים, אך אסור לנו להסתמך על זה. חובתנו האישית 'להביט במראה' ולקחת אחריות על התנהגותנו בכביש. המשוואה צריכה להיות ברורה – אחיזה בהגה כאחיזה בנשק דרוך. קלות דעת מצדנו או אפילו רגע של היסח דעת בזמן נהיגה עשוי לעלות לא רק בחיינו שלנו ומשפחתנו, אלא גם של משתמשי הדרך שסובבים אותנו. בואו ניקח אחריות ".

שטרסר מוסיף "אני קורא ומבקש מכם – עזרו לנו להציל חיי אדם. בכל מפגע דרך חייגו למספר החירום של מרכז ניהול התנועה הלאומי 2120* ובכך תסייעו לנו לסייע לציבור".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות