הסעה מסובסדת למירון

נשלמות ההכנות לל"ג בעומר * הסעות מסובסדות יצאו מחיפה לקבר רבי שמעון בר יוחאי במירון * ראש העירייה יונה יהב: "הסיוע בסבסוד נועד להקל על כל תושב המבקש להשתתף בהילולת הצדיק"

העירייההודיעה כי גם השנה תסבסד את ההסעות מחיפה להילולת רבי שמעון בר יוחאי במירון ובחזרה

העירייההודיעה כי גם השנה תסבסד את ההסעות מחיפה להילולת רבי שמעון בר יוחאי במירון ובחזרה

צוותים מתוגברים של העירייה הכוללים את אנשי סיירת הביטחון, עובדי תברואה, גנים ופיקוח כללי יגבירו את סיוריהם לקראת ל"ג בעומר ברחבי העיר, במטרה למנוע מעשי וונדליזם ופגיעה בגנים הציבוריים וברכוש הציבורי.

מד"א כרמל יתגברו את כמות האמבולנסים הפעילים מערב ל"ג בעומר ועד שעות הבוקר המוקדמות בכדי לתת מענה מבצעי מהיר לכל אירוע אפשרי.

בעיריית חיפה קוראים לתושבים לשמור על כללי התנהגות וזהירות הנדרשים על מנת ששמחת החג לא תפגע. במסגרת זו מתבקשים התושבים להקפיד כי המדורות יודלקו בהתאם להנחיות כיבוי אש המתפרסמות על ידי האיגוד.

במקביל הודיעה העירייה כי גם השנה תסבסד את ההסעות מחיפה להילולת רבי שמעון בר יוחאי במירון ובחזרה.

ראש העירייה יונה יהב: "מאות אלפי חוגגים מכל רחבי הארץ מתכנסים מדי שנה לחגוג את הילולת הרשב"י אשר הפכה לאחד הכינוסים העממיים הגדולים בישראל. הסיוע אותו אנו מעניקים לתושבי העיר בסבסוד הנסיעה נועד להקל על כל תושב המבקש להשתתף בהילולת הצדיק ולהתפלל על קברו".

האוטובוסים [קו 977 של חברת "נתיב אקספרס] במחיר מסובסד של 28 ₪ [הלוך ושוב] יצאו ממעונות גאולה [תחנת האוטובוס ברחוב הרב קניאל] להילולת רבי שמעון בר יוחאי. בחזרה יצאו האוטובוסים מחניון "אגד" הסמוך למתחם ה"ציון-הקדוש".

בליל ל"ג בעומר [יום רביעי 6.5.2015 – י"ז באיר] יצאו האוטובוסים משעה 17:00 ועד 01:00. למחרת ביום ל"ג בעומר [יום חמישי 7.5.2015 י"ח באייר] יצאו האוטובוסים מהשעה 07:00 – ועד השעה 17:00.

סגן ראש העירייה הרב אריה בליטנטל, הודה לראש העיר על הגדלת הסבסוד באופן המאפשר לתושבים רבים למלא את מבוקשם ולהתפלל על קברו של התנא הקדוש רבי שמעון בר יוחאי ביום ההילולה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה