שבוע מדהים עבר על ההיכל במוצקין כאשר ההצגה 'הפושעים החדשים' הונגשה לעיוורים, אישתר קיבלה מחמאות רבות והיוצר המוכשר קיבל תגובה מדליקה. היה חם אששש….

"אשתי נהנתה בטירוף ועכשיו היא ממש רוצה שתבואו לבקר…" מי הוא אותו הסטנדאפיסט שהופיע בהיכל התיאטרון במוצקין וזכה להצעה הנ"ל…?
מבקש לתייג בהופעה שלו. רשף לוי. אלבום פרטי

מבקש לתייג בהופעה שלו. רשף לוי. אלבום פרטי

צוות הספרייה לעיוורים מרגש. היכל התיאטרון במוצקין. אלבום פרטי

צוות הספרייה לעיוורים מרגש. היכל התיאטרון במוצקין. אלבום פרטי

הקהל הגיע להודות. צורי ואישתר. אלבום פרטי

הקהל הגיע להודות. צורי ואישתר. אלבום פרטי

השבוע של היכל התיאטרון במוצקין היה חם ומרגש עד בוער… כאשר בתחילת השבוע התקיים ערב מרגש באופן מיוחד בהיכל. בעזרת הספרייה לעיוורים אשר הנגישה את ההצגה "הפושעים החדשים" של תיאטרון הקאמרי, זכתה אוכלוסיית עיוורים וכבדי ראייה, למשש את התפאורה, להכיר את השחקנים ו"לראות" את ההצגה בהיכל בדיוק כמו אלו הרואים וכל זאת הודות למיקי גולדווין ולכל העוסקים במלאכה. כל הכבוד.

את הקצב הגבוה של השבוע המשיכה בהופעה בהיכל התיאטרון במוצקין הזמרת אישתר יחד עם התזמורת האנדלוסית כשההיכל מלא מפה לפה בקהל נרגש… בסוף ההופעה ניגשו רבים לאישתר ולדפנה צורי, המנכ"לית והודו להן אישית על ההופעה המדהימה.

את הופעות השבוע חתם הסטנדאפיסט, היוצר, התסריטאי והמחזאי המוכשר, רשף לוי, שהופיע מול אולם סולד אאוט וכהרגלו לאחר ההופעה העלה רשף תמונות וביקש מהקהל לתייג את עצמו… למשל ה- נשואים חמישים שנה, או זה ממכללת עמק יזרעאל, או הזוג עם ילדים לא משותפים אבל עם נכדים, או זאת שהשאירה מלא ילדים אצל החמה ועוד… רבים מהצופים תייגו עצמם וכתבו עד כמה נהנו… אבל אחד הצופים עלה על כולם … "אני ברגשות מעורבים, אם אשתי נהנתה בטירוף אז עכשיו היא תבקש שזה יקרה שוב ושוב וממה שהסברת בהופעה אני הולך "ליהנות מזה"… ועכשיו היא ממש רוצה שתבואו לבקר…"


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות