עו"ד איריס מנור

מתמחה ומתמקצעת בתחום המשפחה על כל רבדיו לרבות תחום הירושות והצוואות.
טלפון 04-6358580 טלפון 054-561-6969 כתובת רח' דרך העצמאות 9, חיפה 33033 אתר הבית לאתר הבית אימייל שלח דוא"ל פייסבוק

אודות

פניה מהירה

עו"ד איריס מנור

עו"ד איריס מנור

עוה"ד מנור הינה בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים, סיימה את התמחותה במשרד מוביל וכן סיימה השתלמות בנושא דיני משפחה ודיני ירושה במכון להשתלמות של לשכת עורכי הדין.
עורכת הדין איריס מנור, מתמחה ומתמקצעת בתחום המשפחה על כל רבדיו לרבות תחום הירושות והצוואות.
ע"ד מנור הנה מגשרת מוסמכת בתחום המשפחה מאז שנת 2008 ומאז ערכה עשרות גישורים בתחום המשפחה אשר הניבו הסכמי גירושין כוללים לשביעות רצונם של הצדדים אשר השכילו לחסוך בהוצאות שכ"ט גבוהים כמו גם השכילו לחסוך עוגמת נפש ומלחמות התשה בערכאות השונות.
עוה"ד איריס מנור מטפלת במגוון נושאים בתחום המשפחה והירושה וביניהם : ניהול תיקי גירושין בכללותם, לרבות תביעות בענייני מזונות, משמורת ורכוש וניהול תיקי ירושות וצוואות בכללותם, לרבות

עו"ד איריס מנור

עו"ד איריס מנור

התנגדויות לצווי ירושה ולצווי קיום צוואה. כמו כן, עורכת דין איריס מנור עורכת הסכמים בין בני זוג בענייני גירושין, הסכמי ממון, מזונות ילדים ומזונות אישה, הסכמי משמורת, הסכמי שלום בית, הסכמים בין ידועים בציבור, וכיוצ"ב.
במסגרת הפרקטיקה המשפטית צברה עו"ד מנור ניסיון רב בייצוג והופעות מרובות בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים במגוון נושאים מתחום דיני האישות תוך שהיא שמה את הצדק כנר לרגליה ועושה כל אשר לאל ידה כדי שהצדק לא רק ייראה אלא גם ייעשה.

המוטו המנחה את עוה"ד מנור, הנו כי, טובת הלקוח תמיד נמצא לנגד עיניה ועל כן  השירות המוענק על ידה לקהל לקוחותיה הנו חלק בלתי נפרד מתורתה ואמונתה עוה"ד מנור מייצגת את קהל לקוחותיה בכל הערכאות המשפטיות בכל רחבי הארץ  הן בבתי הדין הרבניים והן בבתי המשפט האזרחיים והיא אינה מוגבלת לאי אילו אזורים גיאוגרפיים וכך גם נאמנותה לקהל לקוחותיה הינה ערך עליון.