ד"ר יהודה גיל

מומחה בכיר פה ולסת ומוסמך ברפואת הפה

אודות

פניה מהירה

"הקמתי את מרפאתי לפני כ-20 שנה מתוך רצון לתת מענה איכותי, מקצועי וחדשני למטופליי הפרטיים, תוך ניפוץ הסברה הרווחת כי עלויות הטיפול במרפאת מומחים על רכס הכרמל גבוהות.
ניסיוני הרב בהשתלות, ניתוחי חניכיים, שיקומי פה מורכבים, אשר רכשתי במהלך שנות עבודותיי כמנתח בבתי חולים בארץ ובחו"ל וכמנהל בכיר ברשת השיניים כללית סמייל מיישם אנוכי במרפאתי.
מנהלת הלקוחות תלווה אותך לאורך כל הטיפול ברגישות והבנת אי הנוחות הכרוכה בטיפולי שיניים.
במרפאתי תמצא את כל הפתרונות בתחומים: השתלות, ניתוחי חניכיים, אסתטיקת החיוך ושיקום הפה.
אני מזמין אותך לפגישת ייעוץ חינם."

*מחירון בדומה לקופות החולים
* הטיפולים ממומנים ע"י חברות הביטוח: שילוח, הראל, הפניקס, דיקלה, מנורה ועוד.

מרפאת השיניים בפיקוחו של ד"ר יהודה גיל היא מרפאת שיניים מובילה  אשר פועלת בכלל תחומי רפואת בריאות השיניים. הליכים רפואיים שגרתיים כמו גם ניתוחים מורכבים מבוצעים על ידינו באמצעות השיטות המתקדמות ביותר, ציוד רפואי חדיש ועל ידי צוות רופאי שיניים מומחים ובכירים בתחום אשר יציעו לכם תמיד את הטיפולים החדשים והאיכותיים ביותר להם אתם זקוקים כגון: pearlהשתלות , הרמת סינוס , השתלת עצם , השתלה וקבלת השיניים ביום אחד  .

מגוון טיפולי שיניים בחיפה – הטיפולים המתקדמים לתוצאות יעילות
באמצעות הידע העשיר שלנו, הניסיון המעשי ומכשור חדשני בתחום, אנחנו מבצעים מבחר טיפולי שיניים מובילים כגון :  השתלות, הרמת סינוס , ניתוחי חניכיים, טיפולים לשיקום הפה, השתלות עצם, שיטת All on 4, שיטת All at once – השתלה וקבלת השיניים ביום אחד  ועוד. מחפשים רופאי שיניים בחיפה? אצלנו תפגשו ברופאי השיניים המקצועיים בתחום אשר יחד מהווים את פסגת רפואת שיניים בחיפה, בארץ ובעולם.

שיטת העבודה המתקדמת שלנו – טיפול שיניים ללא כאב
לאחר עשרות שנות ניסיון, אנחנו מבינים את אי הנעימות הכרוכה בביצוע טיפולי שיניים. לכן, פיתחנו עם השנים שיטות טיפול מתקדמות וחדשניות שמטרתן היא לאפשר למטופל לעבור את טיפול השיניים ברגיעה ובנינוחות. באמצעות שיטות טיפול כמו היפנוזה וסדציה תוך וורידית, תוכלו גם אתם להנות מטיפולי שיניים איכותיים כגון :  השתלות , הרמת סינוס , השתלת עצם , השתלה וקבלת השיניים ביום אחד .

306505_260492714037333_1819956233_nהצוות הרפואי
במרפאת השיניים הפרטית של ד"ר גיל פועל צוות מקצועי, מיומן ומעודכן תחת פיקוח אישי של ד"ר יהודה גיל מומחה בכירורגיית פה ולסתות. רופאי השיניים מתמחים בכל סוגי טיפולי השיניים.

ד"ר יהודה גיל – המנהל הרפואי
ד"ר גיל הוא מבכירי רופאי השיניים בארץ (הדסה ירושלים). דר" גיל מומחה בכירורגיית פה ולסת, בעל הסמכה ברפואת הפה (בריסטול – אנגליה), מורשה לעסוק בהיפנוזה, חבר בקונגרס העולמי להשתלות, וחבר באקדמיה האמריקאית לשיקום ע"ג שתלים.

מנהלות הלקוחות
מנהלות הלקוחות במרפאה דוגלות בהטיית אוזן קשבת, מתן ייעוץ והכוונה ללקוח לפני ובמהלך כל הטיפול.

טיפולים נוספים שאפשר לקבל אצלנו: הרמות סינוס בחיפה, ובנוסף גם השתלות שיניים ביום אחד בחיפה.

טיפולים יחודיים
טיפולי שיניים ברגיעה כוללת
טיפולי שיניים "ברגיעה כוללת בעירנות" – טיפול ייחודי!
(מתוך כתבה שפורסמה בעיתונות)
מה היא השיטה?
באמצעות זריקה לווריד , בהדרגתיות ובמינון נמוך, ניתן להשיג רגיעה כוללת של המטופל. במהלך הטיפול שרוי המטופל בהכרה מלאה , עירני ויכול לנהל שיחה עם המטפלים.
במסגרת הטיפול ברגיעה כוללת בעירנות, ניתן לבצע סדרת טיפולי שיניים מקיפה בביקורים בודדים, אשר בשיטת טיפול רגילה הייתה מתפרסת על פני תקופה ממושכת.
טיפול זה מתבצע  בכפוף להנחיות המחלקה לבריאות השן במשרד הבריאות, על ידי צוות מומחה ומיומן המתורגל בשיטת טיפול זו.

 

Ads