סטודיו הולנדר

תמ"א 28, אדרכילות ועיצוב פנים
טלפון 04-8220082 טלפון 052-6526590 כתובת רחוב גורדון 18, חיפה אתר הבית לאתר הבית אימייל שלח דוא"ל פייסבוק

אודות

פניה מהירה

סטודיו הולנדר – משרד אדריכלים המנוהל על ידי אדריכל אבנר הולנדר.
37578_144581475552677_3484774_nאבנר הולנדר, יליד 1952, קיבוץ חצור. בוגר הטכניון במגמת אדריכלות ובינוי ערים.
בין השנים 1984-2003 עבד כשכיר במשרדים שונים בחיפה ומשנת 2003 עד היום בעל משרד
עצמאי.
סטודיו הולנדר הוא משרד המשותף לאדריכל אבנר הולנדר ולרונית הולנדר – מעצבת גרפית ומטפלת באומנויות המקיימת סדנאות וחוגי ציור להעצמה האישית.
אבנר הולנדר, בעל ניסיון של 27 שנה כאדריכל בפרויקטים מגוונים בתחום המגורים – פרטי וציבורי, ובתחום המשרדים ומבני ותעשייה.
מרחב מוגן – חברת בת של סטודיו הולנדר. החברה מתמחה בתכנון וליווי חיזוק
מבנים נגד רעידות אדמה – תמ"א 38 וממ"דים.
שירותי המשרד כוללים: בדיקות כדאיות והתכנות, תכנון, רישוי, הכנת חומר למכרז קבלני, פיקוח וליווי הבנייה.
שאיפתנו כמתכננים לתת שירות אישי, איכותי ומדויק, למצות את הפוטנציאל של המבנה / המגרש עם עיצוב נקי והרמוני, הכולל פשטות יחד עם עושר ומורכבות של אלמנטים עיצובים תוך מודעות לצדדים הכלכליים של התכנון.

תמ"א 38 – תוכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים נגד רעידות אדמה
104מאחר ועלויות החיזוק של מבנה הן גבוהות הוחלט על יצירת תמריץ כלכלי לעידוד ביצוע החיזוק של הבתים בצורת זכויות בנייה והקלות במיסוי. חוק התמ"א 38 אושר לראשונה בשנת 2005 אך במשך שנים רבות לא הביא לתוצאה המבוקשת מאחר התמריץ לא הספיק ונותרו קשיים בירוקראטיים רבים על התהליך.
במהלך השנים שמאז חוקק לראשונה עבר החוק שדרוג במספר תחומים כולל הגדלת התמריץ כלכלי, הגדלת ההקלות במיסוי, אחוזי ההסכמה הנדרשים לצורך מימוש הפרויקט וגם הרשויות צברו ניסיון בהרצת התהליך ונראה שהרכבת מתחילה לעלות על הפסים.

אדריכלות ועיצוב פנים
shachar4הבית עבורנו הוא מקום של ביטחון, שלווה ונועם עם התאמה אישית לתחושת החלל הפרטית של כל אחד. אנו רואים את תפקידנו כאדריכלים למצוא את הזווית האישית הזו ו"לתפור את הבית" כחליפה למידותיכם, וחלומותיכם, בשילוב הידע המקצועי והניסיון שלנו כדי להפיק מוצר שיענה על רצונכם ויתאים לתקציבכם. כאדריכלים אנו מאמינים בפתרונות עיצוביים פשוטים ונקיים, עם קשר והתאמה מרבית לסביבת הבית ושימוש בחומרים טבעיים איכותיים.

מבני תעשיה אמורים בראש וראשונה להתאים ולתמוך בפעילות היצרנית המתקיימת בתוכם ולשדר כלפי חוץ את המסרים של החברה השוכנת בהם. למשרדנו ניסיון רב בתכנון מבני משרדים, ייצור ואחסון מסוגים וגדלים שונים והתאמתם לצרכי המזמין מבחינה פונקציונאלית, עיצובית ותקציבית.

עיצוב פנים מהווה נדבך נוסף של טיפול בחללים האדריכליים, בצורת השימוש ובתחושה הנוצרת בהם. בעזרת צורה חומר וצבע, פשטות מול מורכבות, אנו מטפלים בגירוי החושים השונים שלנו לצורך יצירת אווירה, משיכת תשומת הלב אל העיקר והדחקת התפל, והתאמת צורת השימוש בחלל לשימוש הייחודי שלו. זהו מהלך הסיום הקובע כיצד יראה וייתפש החלל, כיצד נרגיש ונשתמש בו.

3