עורכת דין קרן אדמוני

בעלת רשיון עריכת דין ישראלי משנת 1998 ורשיון אמריקאי משנת 2006
טלפון 054-949-9579 כתובת רחוב שארית הפליטה 54 חיפה אתר הבית לאתר הבית אימייל שלח דוא"ל

אודות

פניה מהירה

ka9משרד קרן אדמוני הנו משרד עורכי דין שבסיסו בפלורידה אשר משרת כיום לקוחות בכל רחבי דרום פלורידה ובישראל- משרד עורכי דין עצמאי מזה כ- 11 שנים המתמחה במתן שירותים משפטיים, לווי משפטי בכל הקשור בעסקאות לרכישת ו/או מכירת נדלן בארה"ב כאשר המשרד אף נותן שירותי closing and title insurance  במדינת פלורידה, ארה"ב.

המשרד אף נותן שירותים ומלווה משקיעים בקבלת מימון בארה"ב, מציאת עסקאות ייחודיות ומציאת משקיעים. המשרד נותן שירותים משפטיים ללקוחות בארץ בתחום עסקאות נדל"ן, בין אם פרטי ובין מסחרי.

קרן אדמוני, המייסדת והבעלים של המשרד, היא בעלת רישיון לעריכת דין בישראל משנת 1998 ובפלורידה מאז 2004 מה שמאפשר לה לספק שירותים משפטיים למגוון רחב של לקוחות מקומיים ובינלאומים.
מאז שנת 2010 עו"ד קרן אדמוני מתגוררת ועובדת בחיפה, מייצגת ומלווה לקוחות רבים הכוללים לקוחות פרטיים, חברות, שותפויות, קבוצות רכישה וכו' בתהליך רכישת נדל"ן בארה"ב. שירותיה המשפטיים של עו"ד קרן אדמוני כוללים לווי משלב בדיקת הסכם המכר/רכישה, עד לשלב סגירת העסקה בפועל ורישומה על שם הלקוח.

מטרת המשרד היא להבטיח כי הלקוחות שלנו מקבלים את השירותים המשפטיים באיכות הגבוהה ביותר, תשומת לב לפרטים, ותוך נתינת דגש לצרכים הספציפיים של כל לקוח ולקוח .
קרן אדמוני מטפלת בכל סוגי עסקאות הנדל"ן, בתחום הפרטי והמסחרי על בסיס קבוע, וכן נתינת מענה לכל צרכי ביטוח הנדל"ן המקובלים בארה"ב. אם ברכישת הבית הראשון שלך, פשיטת רגל (foreclosure) , שינוי הלוואה /מכירה (short sale), או מוכר נכס מסחרי גדול, קרן אדמוני תייצג את האינטרסים שלך בצורה יעילה ומקצועית בכל שלב של העסקה.