קורס הכנה לפרישה בבית ההסתדרות בחיפה

כ- 70 פורשים ממקומות עבודה במרחב חיפה השתתפו היום במפגש הפרונטאלי הראשון של קורס ההכנה לפרישה שיוזמת ההסתדרות במרחב חיפה

 המשתתפים בקורס הגיעו מעיריית חיפה, תרו, דשנים, מועצה אזורית חוף הכרמל, מועצה אזורית עמק יזרעאל ומעיריית נשר. סמדר ראש מנהלת קורסים להכנה לפרישה במרחב חיפה פתחה את המפגש הפרונטאלי הראשון ואמרה "כייף להפגש שוב, אחרי תקופה מטלטלת שבה נאלצנו לבטל מפגשים פרונטליים בגלל הקורונה".

הסתדרות מרחב חיפה

קורס ההכנה לפרישה בנוי מ 4 מפגשים, במהלכם נוגעים בנושאים רגשיים ופיננסיים, שמסייעים להכין את הפורשים לפרק החיים החדש.
משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה היה נרגש מאוד ממספר המשתתפים בקורס, "אני מברך ומחבק כל אחת ואחד מכם חברים יקרים שלי ואני שמח מאוד לראות אותכם אחרי תקופה ארוכה שנפגשנו רק בזום.
המרצים שאנחנו מביאים לכם נבחרו בקפידה, אנחנו מביאים לכם את המרצים הטובים ביותר. אני בטוח שתצאו מכאן עם ארגז כלים מגוון ועשיר. ותזכרו שגם לאחר הפרישה ההסתדרות היא הבית שלכם ואני כאן לרשותכם בכל שאלה".
ד"ר רון שפיגל נתן סקירה על 'למה כדאי להיות חבר הסתדרות גם לאחר הפרישה'. ניר ישראלי מנהל מח' הדרכה של עיריית חיפה בירך את המשתתפים בקורס, הודעה למשה מזרחי ולהסתדרות במרחב חיפה וליהודת זיו רכזת בכירה להדרכה בעיריה.

הסתדרות מרחב חיפה

אירנה העבירה את ההרצאה הראשונה שעסקה בנושא' זכויות בביטוח הלאומי'. כיבדו בנוכחותם: יעקב גבאי סגן יו"ר המרחב וממונה הסתדרות עובדי המדינה ומקצועות הרפואה, דוד לוי יו"ר האגף לאיגוד מקצועי, ושפרה ענתבי מנכ"לית עמותת הספורט חיפה.

הסתדרות מרחב חיפה
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...