X

המכללה האקדמית גליל מערבי פתחה את שנת הלימודים בסימן ההצטיינות

הסטודנטים, החדשים והוותיקים כאחד, נהנו בהפנינג מפנק שנמשך שבוע שלם במסגרתו היו בר קפה חופשי, מגוון דוכני מזון חינמיים, הרקדות ופינות שאנטי למנוחה. דיקנית הסטודנטים: "ישנה חשיבות רבה לחיי החברה בקמפוס"
המכללה האקדמית גליל מערבי ציינה את פתיחת שנת הלימודים תשפ"ב בהפנינג שנמשך שבוע שלם והותאם במיוחד גם עבור סטודנטים בלימודי הערב.

במסגרת האירוע המפנק, שנערך על ידי המכללה ואגודת הסטודנטים, היו בר קפה חופשי, מגוון דוכני מזון חינמיים, הרקדות די.ג'יי בהפסקות שבין השיעורים והסטודנטים שחיפשו רוגע ומנוחה מצאו זאת בפינות שאנטי שקטות. בפתיחת השנה החגיגית השתתפו השנה יותר סטודנטים מאשתקד בשל העלייה המרשימה של 15% במספר הנרשמים למכללה. ראשי המכללה האקדמית גליל מערבי מציינים בסיפוק כי הסטודנטים מלאי שביעות רצון מאיכות ההוראה המקוונת, מה שזיכה את המכללה לאחרונה במקום הראשון באיכות ההוראה המקוונת מבין המכללות המתוקצבות בישראל, על פי סקר של התאחדות הסטודנטים.

יחד עם זאת, המכללה דואגת לסיוע לימודי הניתן במספר אופקים, ובהם שיעורי עזר אישיים וקבוצתיים, מרתון לקראת תקופת הבחינות ואסטרטגיות למידה שמכוונות את הסטודנט לניהול נכון של הזמן, לשיפור הזיכרון, לסיכום מאמרים, לסגנונות למידה יעילים ולהכנה לכתיבת עבודות סמינריון. בד בבד, מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה או צריכים לשפר את ציוניהם, יכולים להירשם למכינות ייעודיות, ובהן מכינה לגילאי 30+ ומכינה קדם אקדמית. המכללה פתחה השנה מסלולים חדשים לתואר שני ואחד מהם הוא M.A באוריינות וחדשנות בחינוך. התואר מתמקד במיומנויות הלמידה הבסיסיות הכוללת בעיקר את תחומי הלשון (שפה, קריאה וכתיבה) תוך שימוש בדרכי הוראה חדשניות ובכלים טכנולוגיים המתאימים לתחום החינוך במאה ה-21.

רונית מור, דיקנית הסטודנטים במכללה האקדמית גליל מערבי

מנכ"ל המכללה האקדמית גליל מערבי, מר חנן יגר, מסר: "המכללה גאה ומודה לסטודנטים הרבים שבחרו להתחיל את המסע האקדמי שלהם אצלנו. אנחנו נהנים מצמיחה משמעותית המעידה על ההכרה בעבודה המאומצת המתבצעת במכללה במגוון נושאים, ובהם שיפור מתמיד בתוצרי ההוראה, שירות אישי איכותי, המשך שדרוג והתאמת הקמפוס לצורכי התקופה, מתן מענה לצרכים השונים של אוכלוסיית הסטודנטים, שמירה על מרקם היחסים בין כלל המגזרים המייצרים פסיפס תרבותי עשיר, חיבור אל הקהילה העסקית והציבורית בגליל המערבי וכמובן הוספה של תכניות לימודים חדשות". יגר הוסיף כי "זוהי הזדמנות נהדרת להודות לכל סגלי המכללה אשר עמלים ללא פשרות כדי להפוך את המכללה למכללה גדולה ועדיין לשמר את היחס האישי לכל סטודנט".

קרדיט צילום: המכללה האקדמית גליל מערבי

דיקנית הסטודנטים גב' רונית מור: "פתחנו בהתרגשות רבה את שנת הלימודים כשהסטודנטיות והסטודנטים נהרו אל הקמפוס. בשעה טובה מתקיימים מפגשים בלתי אמצעיים עם הסטודנטים, מעבר לריבועי הזום. חיי הקמפוס התוססים במכללה אקדמית גליל מערבי כוללים מגוון פעילויות בהפסקות, מפגישים את באי הקמפוס ומייצרים חיי חברה החשובים לא פחות. לכן ישנה חשיבות רבה לחיי החברה ולחוויה הסטודנטיאלית כי בדרך זו נוצרת יכולת לחוות באופן בלתי אמצעי את אווירת הלימודים מעבר ליתרונות בלמידה הפרונטלית.

מור הוסיפה: "כמו בכל שנה גם השנה סטודנטים בשנים מתקדמות מלווים ותומכים בסטודנטים חדשים במסגרת תכנית 'אחד על אחד' כך שאף אחד או אחת לא הולכים לאיבוד בהתמצאות הפיסית והמנטלית בחיים האקדמיים החדשים. אני מאחלת לכל הסטודנטיות והסטודנטים שלנו שנה של למידה משמעותית, באווירה מעצימה וממשיכה להזמינם אלינו לדקנט הסטודנטים והסטודנטיות לבקש ולקבל את מעטפת התמיכה האישית שיש ביכולתנו וברצוננו לתת".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • שנת לימודים חדשה בפתח: האם אתם מרוצים מבית הספר בו ילדיכם לומדים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחינוך