X

קניון שער הצפון מציג חוויה עדכנית למבקרים וללא עלות

מסיבות שוק בימי שישי, הצגות ילדים מן השורה הראשונה ואינספור אירועים לכל המשפחה
אחרי שנה מאתגרת שכללה פעילות מסחרית מוגבלת ועצירה של פעילויות התרבות, מסכם קניון שער הצפון שלושה חודשי פעילות מוצלחים במיוחד תוך הרחבת חווית הקניון: קרנבל משפחות בימי שני, שורה ראשונה של אמני ישראל להופעות בכניסה חופשית, להקות חיות בכל שישי, אושיות רשת בסדנאות פרונטליות וחנויות פופ אפ של כל השמות החמים. עם עליה חדה במספר המבקרים ושיח חיובי ומפרגן ברשתות עכשיו כבר ברור: הקניונים חזרו, ובגדול

השנה האחרונה הייתה מאתגרת במיוחד והעלתה סימני שאלה רבים בעניין אופי מרכזי המסחר והצורך בהתאמתם של הקניונים לעולם שאחרי. את  התקופה ניצלו הנהלות הקניונים לחישוב מסלול מחדש ולעדכון גרסת הקניון הן מבחינת תמהיל עדכני אשר שם דגש על מגוון חדש ועדכני של אפשרויות והן יצירת חוויה ותוכן חדשני בהתאמה לכל המשפחה באופן שממצב את הקניון כציר מרכזי בחיי היומיום.


פעילויות ופסטיבלים לילדים בקניון שער הצפון צילום יחצ


אחת הדוגמאות שזוכה לעניין נרחב הוא השינוי שיצר קניון שער הצפון. מה שהחל עם הזמנת קהל הקניון להופעות חיות של אדיר מילר, אשר התקיימו בתיאטרון קריית מוצקין תוך תמיכה במוסדות התרבות המקומיים, ומתיחת חוויית הקניון אל מעבר לגבולותיו, המשיך לתוכנית תרבות חודשית שלא נופלת ממוסדות תרבותיים כמו תיאטראות ומרכזי תרבות.

במהלך מאי ויוני האחרונים מידי יום שני מארח הקניון את האירוע שהפך לנקודת ציון ביומני הורים ומשפחות בצפון " Funday Monday- שני משפחתי של קניון שער הצפון". מדובר בקרנבל משפחתי מגוון המשלב מתנפחים, תחנות קעקועי נצנצים ויצירה, הצגה של סיפורי הילדים המוכרים ביותר בהמחזות תיאטרון ישראלי מושקע ועוד מגוון הפעלות. "מידי יום שני בארבע הקניון מתמלא במשפחות שבאות במיוחד לאירוע, וכל שבוע אנחנו ראים עלייה בכמות המבקרים", מספרת מיטל מנשס מנהלת שיווק ופיתוח עסקי שיכון ובינוי מבעלי הקניון. "הדבר המשמח ביותר הוא השיח החיובי והמפרגן על האירוע ברשתות, כאשר כולם מדברים על איכות הפעילויות שמחוץ לקניון היו עולות להורים מאות שקלים".

גם למבוגרים קבלת שבת וסדנאות בישול עם עינת שרוף רון יוחננוב מוכרים בתחום צילום יחצ

אחת מהטקטיקות המרכזיות ששם לעצמו הקניון פוסט-קורונה הוא להרחיב את פעילויות התרבות לא רק לילדים אלא גם למבוגרים, עם אטרקציות על בסיס שבועי. בתוך כך יצרו בשער הצפון את אירועי "קבלת השבת" במהלכם מתארחים מידי כל שישי הופעות חיות של להקות משתנות – מוזיקה יוונית, טורקית, מוזיקת בלקן ועוד, תוך שילוב שירה בציבור ואמנים מן השורה הראשונה כמו עינת שרוף, לצד דוכני אוכל, אוכל רחוב, ואף סדנאות אוכל של אושיות רשת כמו בלוגר האוכל רון יוחחנוב אשר שיתף מתכונים ייחודיים ומקוריים לפיקניק, בסדנה מושקעת שאף כללה טעימות. זאת לצד ימי קונספט מכירתיים כמו יום הג'ינס שנערך לראשונה בישראל בקניון שער הצפון ואיגד מספר רחב של רשתות ומותגים אשר הציעו הנחות משמעותיות על דגמי הג'ינס השונים ליום אחד בלבד, עם היענות רחבה שהביא קהלים מכל אזור הצפון. "יום הג'ינס במהלכו הוצעו דגמים של מותגים מובילים כמו דיזל ב-50% הוא חלק משמעותי באסטרטגיה הכוללת של הקניון אשר דוגלת ביצירת ימי קונספט ייחודיים ומפתיעים. כאלו המעמיקים את חווית הקניה תוך יצירת מוקדי מכירה משתנים", מרחיב דותן שלום, מנכ"ל קניון שער הצפון.

"לצד האתגרים הרבים שהיא הביאה עמה השנה האחרונה גם קירבה משפחות בעל כורחן, חיזקה את ערכו של הבית, ושל הביחד. עם החזרה לשגרה בחרנו לקחת את הערך הזה ולמנף אותו לחוויות משפחתיות וזוגיות גם בימים שבשגרה, תוך חיזוק הערך המשפחתי של הקניון" מוסיף שלום.

הצגות תיאטרון בקניון שער הצפון צילום יחצ

בימים אלו עומלים על הרכבת פעילות התוכן לקיץ הקרוב מתוך הנחה שאפשרויות הבילוי והנופש בחו"ל יוגבלו גם השנה ורוב המשפחות הישראליות יחפשו פעילות איכותית בגבולות הארץ "בשל מיקומו של הקניון על ציר תנועה מרכזי בחודשי הקיץ באופן מסורתי אנו עדים למבקרים מכלל אזורי הארץ בדרכם לצפון וממנו שמגיעים לבלות בקניון, ונערכים השנה עם מגוון פעילויות רחב ומגוון מן העבר", מסכמת מנשס.

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד ביוצאים קבוע

<
<
<