הנחה בכללית מושלם על התרופה החדשנית לחולי סוכרת סוג 2

התרופה מכילה חומר פעיל זהה לזה שבאוזמפיק, אך היא ניתנת בכדור יומי ולא בזריקה. לקוחות כללית מושלם יהיו הראשונים בארץ לקבלה
"כללית מושלם" הראשונה להציע ללקוחות את התרופה החדשנית ריבלסוס, המיועדת לחולי סוכרת מסוג 2. התרופה שמכילה חומר פעיל זהה לזה שבתרופה אוזמפיק, מיועדת לאיזון רמות הגלוקוז, היא אינה כלולה בסל הבריאות הציבורי ולקוחות כללית מושלם יוכלו לקבלה בהנחה של 50%.

לדברי ד"ר איל יעקבסון, המנהל הרפואי של כללית מושלם: "כללית מושלם היא הראשונה להכליל תרופה חדשנית זו שניתנת באופן פומי, בכדורים שיש ליטול מדי יום וזאת בשונה מיתר התרופות בקבוצה זו הניתנות בזריקה. התרופה מכילה חומר פעיל זהה לזה שיש בתרופה אוזמפיק אך כאמור במתן פומי ולא בזריקה. ד"ר יעקבסון מוסיף "בשנים האחרונות המחקר בנושא הסוכרת מתקדם בצעדי ענק עם גילוי המנגנונים השונים שקשורים לאיזון הסוכר בדם, להפרשת האינסולין ולניצול האינסולין בתאים. ההתקדמות במחקר מלווה בהשקה של תרופות חדשות שפועלות על המנגנונים השונים של המחלה ומסייעות לחולי הסוכרת לנהל ולשלוט במחלתם. אנו ב'כללית מושלם' פועלים כל העת להנגיש את התרופות והחידושים ולאפשר ללקוחות כללית מושלם להיות מטופלים בהן".

 


התרופה החדשנית ריבלסוס לחולי סוכרת מסוג 2. צילום כללית

 

ריבלסוס, משתייכת לקבוצת תרופות מקבוצת GLP1-RA, משפחת תרופות שבשילוב עם אורח חיים בריא הכולל הקפדה על תזונה ופעילות גופנית, תורמות לאיזון רמות גלוקוז, מסייעות להפחתה במשקל, ויש להן השפעה מיטיבה על גורמי סיכון מטבוליים רבים. תרופות השייכות לקבוצת ה – GLP1-RA עובדות במספר מנגנוני פעולה באתרים שונים בגוף. בין היתר, התרופה מגבירה הפרשת אינסולין בצורה תלוית גלוקוז, מאטה את התרוקנות הקיבה ומגבירה את תחושת השובע.

התרופה תינתן ללקוחות כללית מושלם בעלות של 262 ₪ לחודש בלבד. הטיפול ניתן בכדור יומי, ועליית המינון היא הדרגתית, כאשר בחודש הראשון הטיפול ניתן במינון של 3 מ"ג ליום, לאחר חודש מעלים המינון ל-7 מ"ג ובמידת הצורך בהמשך ניתן להעלות המינון ל-14 מ"ג ליום.

כדי לבדוק התאמה לטיפול וזכאות והדרכה על דרך הנטילה אנא פנו לרופא/ת המשפחה.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבריאות